Pracownik Dział Wsparcia Sprzedaży

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Osobą prywatną
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Zarządzanie biurem,
Spedycja,
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Wymagania:
 umiejętność samodzielnej organizacji pracy i wyznaczania priorytetów
 komunikatywność i pozytywne nastawienie
 umiejętność pracy w zespole
 gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
Obowiązki:
 pozyskiwanie klientów przy użyciu otrzymanych narzędzi
 bieżąca współpraca z klientami i pracownikami zespołu
 systematyczne raportowanie pracy
Oferujemy:
 satysfakcjonujące wynagrodzenie: podstawa + premia uznaniowa
 możliwość dalszego rozwoju w ramach prężnie rozwijającej się organizacji
 szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
 rodzinną atmosferę pracy
Będą Twoim atutem:
 znajomość branży TSL
 umiejętności handlowe/sprzedażowe
 znajomość języka niemieckiego, francuskiego lub włoskiego
 status studenta

Osoby zainteresowane pracą z Nami prosimy o przysłanie swojego CV na adres rekrutacja(at)werwatrans.pl w tytule maila podając stanowisko: PRACOWNIK BIUROWY

Informacje o firmie
W związku z dynamicznym rozwojem WerwaTrans, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko Pracownik Biurowy w biurze w Gdańsku

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 65038690
  • Data wyróżnienia: 12.10.2022
  • Data wprowadzenia: 06.10.2022