Szukaj

Ogłoszenie drobne

Pracownik Działu Dostaw 14:00 - 22:00 lub 22:00-6:00 od 1.08.2017

Miejsce pracy
Gdynia Chylonia  ul.  Hutnicza pokaż na mapie
Ogłoszenie nieaktualne
Adres
Branża / kategoria
Logistyka / Spedycja / Transport
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Wymiar pracy
Część etatu, Tymczasowa / Sezonowa
OTTO Work Force POLSKA Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego, oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób na stanowisko:
Pracownik Działu Dostaw

Miejsce pracy: Gdynia ul. Hutnicza
Nr ref: MK/PDD/GDY/08/2017

Wymagania:

  • dyspozycyjność do pracy w godzinach 14:00 - 6:00 lub 22:00 - 6:00
  • mile widziane doświadczenie w pracach magazynowych,
  • kondycja pozwalająca na pracę fizyczną,
  • książeczka sanepid.

Obowiązki:

  • prace magazynowe,
  •  rozładunek i uzupełnianie towaru.

Oferujemy:

  • umowę zlecenie z atrakcyjnym wynagrodzeniem,
  • pracę w renomowanej firmie.

Oferta firmy

Gdynia
10 Lutego 37/3
inne ogłoszenia firmy w kategorii Praca: Zatrudnię (2) »