Pracownik działu Housekeepingu / Pokojowa (K)

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Hotelarstwo
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 5 miesięcy temu

Kameralny obiekt hotelowy Błękitny Żagiel w Gdyni poszukuje pracowników do działu housekeepingu.

Dział Housekeepingu dba o porządek i estetykę w pokojach hotelowych oraz pomieszczeniach ogólnodostępnych. Praca Hosekeepingu jest filarem funkcjonowania obiektu, dlatego jest szczególnie doceniana przez naszych gości i współpracowników.

Wymagamy:

- doświadczenie w dziale housekeepingu lub w pracach porządkowych będzie atutem,
- przyjazne, optymistyczne nastawienie, schludny wygląd,
- punktualność, umiejętność organizacji czasu,
- gotowość do pracy fizycznej,
- pełna dyspozycyjność,

Obowiązki:

- zapewnienie najwyższej jakości obsługi Gości hotelowych,
- utrzymywanie czystości i porządku w pokojach hotelowych i częściach wspólnych,
- właściwe przechowywanie sprzętu, środków czystości,
- czynna współpraca z działem recepcji,
- zadania zlecone przez przełożonego;

Oferujemy:

- zatrudnienie na umowę zlecenie,
- zarobki adekwatne do prezentowanych umiejętności,
- stabilną pracę w godzinach od 8:00 do 16:00,
- pracę w przyjaznej atmosferze w obiekcie z widokiem na morze,

Osoby zainteresowane pracą proszę o przesłanie CV na adres mailowy:  a...@bleki... Wyświetl e-mail
z dopiskiem "BŁĘKITNY ŻAGIEL - HOUSEKEEPING"

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Informacje o firmie
Błękitny Żagiel jest położony na przeciwko plaży miejskiej w najbliższym sąsiedztwie Muzeum Marynarki Wojennej oraz Bulwaru Miejskiego. W okolicy znajduje się Teatr Muzyczny, ulica Świętojańska i Skwer Kościuszki.

Obiekt jest zbudowany w stylu marynistycznym, dysponuje 24 pokojami
z widokiem na morze lub uroczą Kamienną Górę, piękną restauracją oraz salą bankietową z tarasem wypoczynkowym.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 61600083
  • Data wyróżnienia: 28 maja 2019
  • Data wprowadzenia: 13 czerwca 2018
  • Aktualizacja: 7 maja 2019
  • Wyświetleń: 1 837
  • Wyświetleń na liście: 88 975