Pracownik działu obsługi klienta - obsługa zamówień i pakowanie

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Pracownicy magazynowi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny,
Pracownik umysłowy
Stacjonarna

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Aktualnie poszukujemy osoby gotowej do podjęcia pracy na stanowisku: Pracownik działu obsługi klienta - obsługa zamówień i pakowanie.

Wymagania:
- dokładność
- komunikatywność
- samodzielność
- właściwa organizacja pracy
- dobra obsługa komputera

Obowiązki:
- korespondencja z klientami
- prowadzenie magazynu
- kompletowanie zamówień
- przygotowywanie i pakowanie wysyłek
- wystawianie dokumentów sprzedaży
- prowadzenie zestawień

Oferujemy:
- umowa o pracę
- godne wynagrodzenie
- praca w miłej atmosferze
- praca od poniedziałku do piątku
- opieka medyczna
- szkolenia
- karty lunchowe

Aplikuj przesyłając nam swoje CV ze zdjęciem oraz nazwę stanowiska pracy na adres: b...@menni... Wyświetl e-mail

Informacje o firmie
Firma Mennica Gdańska powstała w 2010 roku. Działalność firmy nawiązuje do menniczych tradycji Gdańska. Naszą główną ofertę stanowią: monety polskie, zagraniczne, bulionowe, a także katalogi i akcesoria numizmatyczne.
Posiadamy podpisane umowy o współpracy z Narodowym Bankiem Polskim, Mennicą Polską oraz mennicami i dystrybutorami monet z mennic: Perth Mint, Royal Australian Mint, Royal Canadian Mint.
Prowadzimy sprzedaż dla klientów z Polski i całego świata.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62928406
  • Data wyróżnienia: 5 października 2019
  • Data wprowadzenia: 5 października 2019
  • Aktualizacja: 5 października 2019
  • Wyświetleń: 2 322
  • Wyświetleń na liście: 24 280