Pracownik Działu Obsługi Klienta

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Medycyna,
Opieka medyczna,
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista

Genloxa Sp. z o.o. jest firmą diagnostyczną od ponad 10 lat funkcjonującą na rynku medycyny spersonalizowanej. W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK DZIAŁU OBSŁUGI KLIENTA

Praca na pełen etat w oddziale w Rzucewie k. Pucka od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00

Wymagane kwalifikacje:
  • doskonała organizacja pracy własnej, sumienność i umiejętność prowadzenia skrupulatnej dokumentacji prowadzonych działań
  • umiejętność prowadzenia korespondencji służbowej oraz nienagannej komunikacji telefonicznej
  • zdolność do pracy zespołowej w celu osiągnięcia przedłożonych celów, z uwzględnieniem współkoordynacji podejmowanych działań
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą klienta, logistyką, monitoringiem wewnętrznym (np. magazynowym) lub zagadnieniami związanymi z medycyną, biologią, diagnostyką, itp.
  • mile widziana znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie na poziomie pozwalającym na bieżące kontakty z kontrahentami zagranicznymi
Oferujemy pełne przeszkolenie w zakresie wykonywanych obowiązków, ale oczekujemy umiejętności szybkiego przyswojenia wielu informacji w okresie próbnym oraz zdolności do syntetycznego ich wykorzystania. To stanowisko jest dla osób, które szybko się uczą i mają wysoką świadomość sytuacyjną.

Zakres obowiązków:
  • koordynacja zamówień produktów i usług od klientów zewnętrznych
  • kontakty z klientami indywidualnymi oraz instytucjonalnymi na terenie Polski
  • przesyłanie zamówień do klientów w Polsce – przygotowanie towaru, pakowanie niewielkich przesyłek kurierskich, a następnie ich koordynacja i monitorowanie
  • kontrola stanów magazynowych (do kilkudziesięciu produktów)
  • prowadzenie dokumentacji wewnętrznej dotyczącej produktów i usług (m.in. udział w wystawianiu faktur)
  • zamówienia towaru oraz korespondencja w zakresie zamówień z producentami zagranicznymi – wymagana znajomość j. angielskiego
  • odprawy celne produktów spoza UE – kontakty z agencjami celnymi, przygotowywanie odpowiedniej dokumentacji
  • prowadzenie korespondencji służbowej z kontrahentami oraz instytucjami państwowymi
  • monitorowanie przepływu poszczególnych przesyłek oraz partii produktów
  • przygotowanie i gromadzenie protokołów zdawczo-odbiorczych

Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres [ukryte]

Aktualizacja: 12.12.2023