Pracownik fizyczny - Gdańsk Przeróbka

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o dzieło,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Praca w Polsce
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Opis stanowiska: Demontaż i montaż prostych konstrukcji

Wymagania: Zaangażowanie i chęci do pracy. Praca 5 dni w tygodniu 6.00-16:00 lub 6:00-18:00, możliwe soboty ok 6 godz.

Oferujemy: Wynagrodzenie rozliczane godzinowo 40 zł przy DG, 30 zł u. o dzieło, odzież roboczą, regularne płatności, praca do końca czerwca z możliwością dalszej współpracy na innych projektach również za granicą

Aktualizacja: 15.05.2023