Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Hotelarstwo
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 13 dni temu

Hotel Radisson Blu w Gdańsku, pięciogwiazdkowy hotel zarządzany przez międzynarodową sieć Radisson Hotel Group poszukuje kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK GOSPODARCZY

Wymagania:
- bardzo dobra organizacja pracy
- zorientowanie na najwyższą jakość wykonywanej pracy
- wysoka kultura osobista
- łatwość w nawiązywania kontaktów
- mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego

Obowiązki:
na zmianie dziennej:
kontrola stanów magazynowych tj. dostarczanie chemii przemysłowej i kosmetyków,
zapewnienie gościom hotelowym sprawnego serwisu pralniczego tj. liczenie bielizny hotelowej oraz rzeczy gości hotelowych oddawanych oraz zwracanych do pralni,
opieka nad uniformami pracowniczymi (odbieranie i wydawanie ubrań)

na zmianie nocnej:
dbanie o czystość obszarów publicznych hotelu (odkurzanie, mycie i polerowanie podłóg)
sprzątanie toalet gościnnych

Oferujemy:
- ciekawą i dającą możliwość rozwoju pracę w ramach struktury firmy w jednej z  najbardziej dynamicznie rozwijających się sieci hotelowych na świecie
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- elastyczne godziny pracy (możliwość dopasowania grafiku do zajęć na uczelni)
- bezpłatny posiłek w miejscu pracy
- wynagrodzenie zawsze wypłacane w terminie
- pakiet medyczny
- pracę w młodym i zgranym zespole
- szkolenia niezbędne do wykonywanej pracy

zobacz klauzule

Pozostałe ogłoszenia z naszej firmy

Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 1 dzień temu
583254 Zadzwoń
k...@radis... Wyświetl e-mail
Radisson Blu Hotel
Adres
Gdańsk Śródmieście
Długi Targ 19
Ważne jeszcze 0 dni (do 26.06.2019)
obserwuj to ogłoszenie
Zobacz dane kontaktowe
Miasto
Gdańsk
Ulica i nr
NIP
5262322227
radissonblu.com/hotel-gdansk
  • Numer ogłoszenia: 62598349
  • Data wyróżnienia: 12 czerwca 2019
  • Data wprowadzenia: 7 czerwca 2019
  • Aktualizacja: 7 czerwca 2019
  • Wyświetleń: 664
  • Wyświetleń na liście: 29 463
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
Zadzwoń SMS