Pracownik kompletacji zamówień (m/k)

Wymiar pracy
Sezonowa / tymczasowa / dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Magazynowanie
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny,
Asystent
Stacjonarna

Aktualizacja: 20 dni temu

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie poszukujemy pracowników dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy z branży farmaceutycznej:

Miejsce pracy: Gdańsk

Obowiązki:
- kompletacja i pakowanie zamówień, artykuły farmaceutyczne,
- skanowanie i etykietowanie zamówień,
- wykładanie towaru i przypisywanie do odpowiednich lokalizacji,
- dbanie i porządek na stanowisku pracy, uzupełniania braków w materiałach do pracy,
- współpraca z innymi działami.

Wymagania:
- dyspozycyjność - praca na trzy zmiany,
- dokładność i sumienność,
- umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę-zlecenie,
- możliwość podjęcia pracy "od zaraz",
- wynagrodzenie godzinowe + dodatki efektywnościowe.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.
Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do przesłania CV.
Agencja Zatrudnienia nr cert. 388.

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 63331749
  • Data wyróżnienia: 20 marca 2020
  • Data wprowadzenia: 20 marca 2020
  • Wyświetleń: 1 024
  • Wyświetleń na liście: 4 669