Pracownik Kompletacji Zamówień

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Wynagrodzenie brutto (od)
2 700
Wynagrodzenie brutto (do)
3 500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa o dzieło,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Pracownicy magazynowi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 22 dni temu

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Pracownik Kompletacji Zamówień.
Miejsce pracy: Gdańsk Osowa
PRACA NA JEDNĄ ZMIANĘ od poniedziałku do piątku.
Praca na cały etat, możliwość pracy na część etatu,

Zakres obowiązków:
  • Kompletowanie zamówień,
  • Skanowanie produktów,
  • Prace porządkowe,
  • Pakowanie zamówień,
  • Proste prace magazynowe.

Wymagania:
  • Zaangażowanie, sumienność i odpowiedzialność,
  • Mile widziane doświadczenie przy kompletowaniu zamówień lub w pracy na magazynie,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
  • PRACA NA JEDNĄ ZMIANĘ od poniedziałku do piątku.
  • Możliwość pracy na cały lub na część etatu,
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Przyjazną atmosferę w miejscu pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres mailowy  p...@dekor... Wyświetl e-mail
Prosimy o umieszczenie w CV poniższej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ecompol z siedzibą w Gdańsku, ul Wodnika 50 w celu prowadzenia obecnych rekrutacji i kontaktowania się ze mną w sprawach prowadzonych rekrutacji."

Informacje o firmie
Jesteśmy firmą obecną na  rynku od ponad 15 lat. Zajmujemy się sprzedażą artykułów dekoracyjnych.
W związku z dynamicznym rozwojem poszukiwane są osoby, które wyróżnia otwartość, sumienność, dążenie do celu i konsekwencja w działaniu. Konkretne wymagania są ustalane indywidualnie, w zależności od stanowiska na które odbywa się rekrutacja.

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 63023278
  • Data wyróżnienia: 16 listopada 2019
  • Data wprowadzenia: 12 listopada 2019
  • Aktualizacja: 12 listopada 2019
  • Wyświetleń: 1 797
  • Wyświetleń na liście: 58 934