Pracownik lokalu Bobby Burger

powrót do listy
Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia / Catering
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna

Aktualizacja: 13 dni temu

Bobby w tym roku planuje wakacje nad polskim morzem. Zatrzyma się w Centrum Handlowym Madison, a na stałe pozostaje na sopockim monciaku.
Szukamy pracowników do obu lokalizacji, na stanowiska: grillmaster i obsługa Klienta.

Chcemy Ci zaproponować:
 • Szkolenie przygotowujące do samodzielnej pracy
 • Ciekawą przygodę, otwieramy nowy lokal!
 • Miejsce w młodym i energicznym Zespole
 • Grafik dostosowany do Twoich własnych zajęć
Do Twoich obowiązków będzie należało:
 • Budowanie przyjemnej atmosfery w Zespole
 • Przygotowywanie lub wydawanie produktów najwyższej jakości zgodnie ze standardami
 • Obsługa Klientów na najwyższym poziomie (stanowisko: obsługa Klienta)
 • Dbanie o najwyższej jakości produkt
 • Utrzymywanie czystości na stanowisku pracy
 • Przyjmowanie dostawy do lokalu 
Informacje o firmie
Pierwsza polska sieć burgerowni, której od początku przyświeca hasło: REAL FOOD, REAL PEOPLE zagościła na stałe w gastronomicznych sercach 17 miast w Polsce. Bobby Burger to marka tworzona dla aktywnych i dynamicznych osób, lubiących wielkomiejski gwar.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Klikając w przycisk Wyślij zgadzasz się na przetwarzanie przez Bobby Burger sp. z o.o. z siedzibą przy al. Jerozolimskie 185, 02-222 Warszawa, twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem rekrutacja@bobbyburger

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 60 dni, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 6 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacyjnego.

Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem rekrutacja@bobbyburger.plKlikając w przycisk Wyślij zgadzasz się na przetwarzanie przez Bobby Burger sp. z o.o. z siedzibą przy al. Jerozolimskie 185, 02-222 Warszawadanych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa.

Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

Zgody są dobrowolne i nie mają wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. W każdym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę, co nie ma wypływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed cofnięciem zgody.
zobacz klauzule
Ogłoszenie premium
r...@bobby... Wyświetl e-mail
Monika
Adres
Gdańsk Stare Miasto
Rajska 10 
Ważne jeszcze 0 dni (do 26.06.2019)
obserwuj to ogłoszenie
 • Numer ogłoszenia: 62612638
 • Data wyróżnienia: 12 czerwca 2019
 • Data wprowadzenia: 12 czerwca 2019
 • Aktualizacja: 12 czerwca 2019
 • Wyświetleń: 438
 • Wyświetleń na liście: 13 056
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
zgłoś do moderacji