Pracownik magazynowo - produkcyjny

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Pracownicy produkcji
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Nr ref: PROD/2023/GD

Manbroker Sp. z o.o  poszukuje  dla swojego klienta  renomowanego  producenta  przemysłowych opraw oświetleniowych  i akcesoriów montażowych osoby na stanowisko::
                                    Pracownik produkcji - montaż elementów lamp

Obowiązki:
  • pakowanie, kompletowanie zamówień
  • prace fizyczne
  • pomoc przy montażu podzespołów i zespołów zgodnie ze specyfikacją,
  • stosowanie niezbędnych narzędzi montażowych i pomiarowych,

Wymagania:
  • zdolności manualne
  • dokładność, skrupulatność
  • chęci do pracy
  • doświadczenie na produkcji - mile widziane
  • panowie mile widziani
  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godz. 5.50-14.50
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
  • szkolenie
  • możliwość otrzymania innych ofert pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • MIEJSCE PRACY: GDAŃSK, ul. MASZYNOWA