Pracownik Magazynowy

powrót do listy
Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
2 300
Wynagrodzenie brutto (do)
3 700
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa o dzieło,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Pracownicy magazynowi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna

Aktualizacja: 10 dni temu

Poszukujemy pracownika magazynowego.
Wymagania :doświadczenie na podobnym stanowisku.
Zakres obowiązków: rozładunek i składowanie towaru na magazynie, pakowanie i przygotowanie towaru na paletach dla odbiorców detalicznych i hurtowych, dbałość o porządek, segregacja asortymentu.
Oferujemy:  Umowa o dzieło lub zlecenie, docelowo umowa o prace.
 

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV przez Jerzego Bratkowskiego prowadzącego działalność gospodarczą pod nazwą Przedsiębiorstwo Handlowe Bratpol Jerzy Bratkowski z siedzibą w Gdyni ul. Jana z Kolna 24/26, na potrzeby rekrutacji na stanowisko specjalista do spraw obklejania worków i sprzątania.

Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Jerzy Bratkowski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Przedsiębiorstwo Handlowe Bratpol Jerzy Bratkowski z siedzibą w Gdyni ul. Jana z Kolna 24/26.
Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 3 miesiące.
Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.
zobacz klauzule
Ogłoszenie podstawowe
586616... Zadzwoń
m...@bratp... Wyświetl e-mail
Jerzy Bratkowski prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Przedsiębiorstwo Handlowe BRATPOL Jerzy Bratkowski z siedzibą w Gdyni
Adres
Gdynia
Jana z Kolna 24/26
Ważne jeszcze 20 dni (do 08.03.2020)
obserwuj to ogłoszenie
  • Numer ogłoszenia: 62381636
  • Data wprowadzenia: 20 marca 2019
  • Aktualizacja: 7 lutego 2020
  • Wyświetleń: 1 433
  • Wyświetleń na liście: 9 141
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
zgłoś do moderacji
Zadzwoń SMS