Pracownik magazynowy -operator maszyny foliującej palety / Gdańsk

Ogłoszenie nieaktualne

Pracownik magazynowy -operator maszyny foliującej palety / Gdańsk

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Wynagrodzenie brutto
4620 - 4621
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Pracownicy produkcji
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie
Status studenta
Tak

PRACOWNIK magazynowy - operator maszyny foliującej palety


EUROKADRA SA (nr certyfikatu 8252)   to profesjonalne Agencje Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego, których  głównym zadaniem jest wyszukiwanie i oferowanie wykwalifikowanych pracowników.
Aktualnie poszukujemy dla jednego z naszych Klientów z branży spożywczej,  pracownika do magazynu, do składania i uzupełniania standów. 

Miejsce pracy: Gdańsk RUDNIKI , ul. Elbląska 110


Wymagania:

- zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
- dokładność, precyzyjność,
- zdolności manualne,
- dyspozycyjność.
- mile widziani studenci

Obowiązki:

- obsługa maszyny pakującej, foliarki,
- utrzymywanie porządku na stanowisku pracy,
.
- kompletacja towaru
- proste prace porządkowe 

Oferujemy:
- pracę czasową na umowę zlecenie od 02/10/2023 -22/12/2023
- stawka 27,50 zł brutto za godzinę
- pracę od poniedziałku do piątku od godziny 7.00-15:00 (8h)Osoby, które są zainteresowane ofertą, prosimy o przesyłanie CV pod adres [ukryte]   W tytule maila prosimy zaznaczyć stanowisko, na które Państwo aplikują: pracownik produkcji lub kontakt telefoniczny (SMS) [ukryte]
Wysyłając dokumenty prosimy o zapoznanie się z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych, a w przypadku wyrażenia chęci brania udziału również w przyszłych rekrutacjach, o dołączenie poniższej zgody:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w procesie rekrutacji przez spółkę Eurokadra S.A. z siedzibą w Zabrzu dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnych i przyszłych procesów rekrutacji, zawarcia umowy o pracę lub zlecenia i związanych z tym obowiązków prawnych, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – dalej: RODO)."

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 65457565
  • Data wyróżnienia: 21.09.2023
  • Data wprowadzenia: 21.09.2023
  • Aktualizacja: 21.09.2023
Wróć do góry