Pracownik magazynowy / operator wózka widłowego

Produkcja / Przemysł,
Pomoc domowa,
Ogrodnictwo / Florystyka,
Spedycja i transport,
Magazynowanie,
Spedycja,
Agencje celne,
Kierowcy,
Usługi kurierskie,
Praca fizyczna,
Pracownicy budowlani,
Pracownicy magazynowi,
Pracownicy produkcji,
Kurierzy / Dostawcy,
Pracownicy gastronomii,
Mechanicy, blacharze, lakiernicy,
Monterzy, serwisanci,
Kasjerzy,
Utrzymanie czystości,
Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 27 dni temu | Nr ref: MGZ/09/2019

Oferujemy:
- możliwość zdobycia uprawnień na prowadzenie wózków UDT zgodnie z obecnie obwiązującymi przepisami,
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
- system premiowy,
- stabilne i pewne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
- benefity pracownicze w ramach ZFŚS (m.in. karty MultiSport, bilety do kina, karty pre-paid do aptek, dopłata do kolonii dziecka, zwrot za artykuły szkolne i inne),
- dodatkową opiekę medyczną MEDICOVER już po drugim miesiącu pracy,
- rozwój zawodowy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Wymagania:
- uprawnienia do obsługi wózka widłowego lub doświadczenie w ich prowadzeniu i obsłudze,
- czynne prawo jazdy kategorii B - mile widziane,
- wykształcenie zawodowe lub średnie,
- min. 2 lat doświadczenia zawodowego w pracy na podobnym stanowisku,
- gotowość do pracy 3-zmianowej,
- rzetelność, uczciwość oraz dbałość o powierzony sprzęt,
- odpowiedzialność, samodzielność oraz umiejętność organizacji pracy własnej,
- dyspozycyjność.

Obowiązki:
- załadunek i rozładunek towaru (ręczny/ wózkiem widłowym),
- kompletacja towarów zgodnie z zamówieniami Klientów,
- transport i składowanie towarów na terenie magazynu,
- przygotowywanie prób przesyłek dla Klientów,
- przestrzeganie procedur dotyczących m.in. kontroli jakości oraz zasad BHP,
- prace porządkowe na terenie magazynu,
- udział w okresowych inwentaryzacjach,
- praca na wózku widłowym.

Zachęcamy do aplikowania!

Dziękujemy za każdą przesłaną aplikację, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62961318
  • Data wyróżnienia: 18 października 2019
  • Data wprowadzenia: 18 października 2019
  • Wyświetleń: 447
  • Wyświetleń na liście: 23 207