Pracownik Magazynu - kompletacja zamówień

Firmą
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Logistyka i planowanie
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

Wymagania:

  • Doświadczenie na ww. stanowisku
  • Znajomość zagadnień logistycznych w zakresie magazynowania
  • Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych, będzie dodatkowym atutem
  • Samodzielność w pracy, zdolności organizacyjne

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie i realizacja zamówień
  • Realizację zadań zgodnie z instrukcjami i procedurami magazynowymi
  • Dbałość o porządek oraz czystość na terenie magazynu

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie o silnej pozycji rynkowej, w biznesie o dużym potencjale rozwojowym
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace
  • Wysokie standardy pracy
  • Możliwość rozwoju osobistego
  • Motywujący pakiet wynagrodzeń
  • Bony na święta Wielkanocne i Boże Narodzenie
  • Kartę Multisport

Aktualizacja: 21.06.2023

Ogłoszenie z portalu

praca.pl