Pracownik magazynu / Magazynier

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Hotelarstwo,
Magazynowanie
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 2 miesiące temu | Nr ref: MAG 1/2022

Masz bystre oko do szczegółów? Jeśli tak, poszukujemy osoby, która mogłaby dokonywać kontroli dostaw i oceniać jakość i ilość produktów jak również stany zapasów w naszym hotelu. Priorytetem jest dla nas uczciwość.
Umiejętność kontroli zapasów w hotelu oraz znajomość zasad BHP pomogą Ci się wyróżnić!

Główne obowiązki na stanowisku Pracownika magazynu:
  • sprawdza zgodność dostarczonych produktów ze specyfikacjami i zleceniami zakupu
  • ocenia jakość, ilość i warunki sanitarne produktów odrzucając produkty niespełniające wymogów
  • sprawdza jakość, ilość i ceny na fakturach dostawców
  • monitoruje przewóz produktów do magazynu
  • utrzymuje dobre relacje z dostawcami
  • wydaje dzienne zapotrzebowanie poszczególnym działom na podstawie wewnętrznych zamówień.
Wymagania na stanowisku Pracownik magazynu:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • determinacja i ambicja do ciągłego spełniania, a nawet wyprzedzania oczekiwań gości
  • umiejętność logicznego myślenia, wysoka komunikatywność i dokładność
Dołącz do nas i spraw, by każda chwila była niezapomniana!

Aby aplikować na powyższe stanowisko i stać się członkiem naszego zespołu, prześlij swoje dokumenty aplikacyjne na adres [ukryte]   lub za pomocą linka https://pl.harri.com/radisson-hotel-and-suites-gdansk---finance/job/1545464-radisson-hotel-&-suites,-gdansk---finance

Uprzedzamy, iż skontaktujemy się z najlepszymi kandydatami :)

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64814179
  • Data wyróżnienia: 14.10.2022
  • Data wprowadzenia: 29.04.2022
  • Aktualizacja: 14.10.2022