Pracownik Magazynu

Wymiar pracy
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Media / Wydawnictwa / Tłumaczenia
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 15 dni temu

Wymagania:
  • Dyspozycyjność
  • Umiejętność obsługi komputera w stopniu min. podstawowym
  • Dokładność i systematyczność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dobra organizacja pracy

Obowiązki:
  • Kompletowanie towarów zgodnie z zamówieniem klienta
  • Przygotowywanie i pakowanie przesyłek
  • Rozkładnie towaru na magazynie oraz utrzymywanie porządku na regałach
  • Rozładunek towaru

Oferujemy:
  • Pracę na czas określony (od ok. 16.08.19 do 30.09.19  – termin może ulec zmianie)
  • Umowę zlecenie/14 zł netto
  • Początkowo praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7-20 (możliwa praca w weekendy), później godziny pracy do ustalenia
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Wsparcie zespołu

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62769457
  • Data wyróżnienia: 7 sierpnia 2019
  • Data wprowadzenia: 7 sierpnia 2019
  • Wyświetleń: 695
  • Wyświetleń na liście: 20 058