Pracownik magazynu-praca od zaraz!

Wymiar pracy
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Łańcuch dostaw,
Produkcja / Przemysł
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Oferujemy:
-możliwość zdobycia cennego doświadczenia
-pracę w jednym z największych marketów z branży remontowo-budowlanej
-lokalizacja: Gdańsk
-miła atmosferę w miejscu pracy
-stawka: 17,70 zł/h brutto
-atrakcyjne godziny pracy: 7.00-15.00, 13.00-21.00
-praca na okres 1-2 miesięcy z możliwością przedłużenia

Obowiązki:
-obsługa wózka widłowego
-rozwożenie towaru na hali
-załadunek/ rozładunek
-inne zlecone czynności

Wymagania:
-uprawnienia do obsługi wózków widłowych ( mile widziane uprawnienia wydane przez Urząd Dozoru Technicznego)
-dyspozycyjność
-umiejętność pracy w grupie
-odpowiedzialnie podejście do wykonywanych obowiązków

Informacje o firmie
Zapraszamy do aplikowania na ofertę pracy dotyczą stanowiska pracownika magazynu- zdobądź doświadczenie lub wykorzystaj już zdobyte umiejętności związane z obsługą wózka widłowego!

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)."

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez FULL JOB Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K., FULL JOB POLSKA Sp. z o. o. oraz FULL JOB Sp. z o. o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."

Administratorem danych jest FULL JOB Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K., FULL JOB POLSKA Sp. z o. o. oraz FULL JOB Sp. z o. o. z siedzibą w Lublinie 20-023, ul. Fryderyka Chopina 33/1. Dane zbierane są wyłącznie dla potrzeb rekrutacji. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. W razie pytań prosimy o kontakt pod adresem email: iod(at)fulljob.pl
zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62805299
  • Data wprowadzenia: 21 sierpnia 2019
  • Aktualizacja: 21 sierpnia 2019
  • Wyświetleń: 176
  • Wyświetleń na liście: 2 174