Pracownik myjni samochodowej (marki Jaguar i Land Rover)

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi,
Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 6 dni temu

                                             British Automotive Gdańsk
                                      Autoryzowany Diler Jaguar Land Rover

                            w związku z dynamicznym rozwojem Firmy poszukuje
                                        osób do pracy w Gdańsku na stanowisku

                                             Pracownik myjni samochodowej
                                                (marki Jaguar i Land Rover)

OPIS STANOWISKA:
  • Mycie samochodów serwisowych / przygotowanie do wydania samochodów nowych
  • Opieka nad samochodami magazynowymi
  • Opieka nad samochodami demonstracyjnymi / zastępczymi
WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Zaangażowanie, odpowiedzialność i systematyczność
  • Czynne prawo jazdy kat. B
OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia i system bonusowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Praca w doświadczonym zespole

Zastrzegamy sobie kontakt tylko z wybranymi Kandydatami. Wysłanie dokumentów aplikacyjnych, jest równoznaczne z wyrażeniem przez Ciebie zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez potencjalnego pracodawcę, tj. BRITISH AUTOMOTIVE GDAŃSK Sp. z o.o. al. Grunwaldzka 241, 80-266 Gdańsk do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu niniejszej rekrutacji. W przypadku zainteresowania innymi procesami rekrutacyjnymi prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych, w tym wizerunku, zawartych w przesyłanej aplikacji o pracę dla celów niezbędnych dla realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych przez BRITISH AUTOMOTIVE GDAŃSK Sp. z o.o. al. Grunwaldzka 241, 80-266 Gdańsk. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz, że mam prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania, a także że zgodę mogę odwołać w każdym czasie.
zobacz klauzulę

Pozostałe ogłoszenia z naszej firmy

Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 5 dni temu
avatar

p...@ba-gd... Wyświetl e-mail
obserwuj to ogłoszenie
Zobacz dane kontaktowe

Firma

Miasto
Gdańsk
Ulica i nr
al. Grunwaldzka 241
NIP
5252394202
jlrgdansk.pl/
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności
Ważne jeszcze 9 dni (do 24.04.2021)
  • Numer ogłoszenia: 64210428
  • Data wyróżnienia: 8 kwietnia 2021
  • Data wprowadzenia: 8 kwietnia 2021
  • Wyświetleń: 268
  • Wyświetleń na liście: 8 214
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku