Pracownik Obsługi Gościa Kawiarni

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Powiększamy Dream Team wytwórni ciast/kawiarni „KATE”!
Do naszego zespołu poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

(WSPÓŁ)PRACOWNIK OBSŁUGI  GOŚCIA KAWIARNI

(PRACA WEEKENDOWA)

Profil pracownika:
-dyspozycyjność w weekendy
-chęć do pracy z kawą i oryginalnymi ciastami
-uśmiech
-komunikatywność
-kreatywność
-doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane)

Zakres obowiązków:
- bardzo profesjonalna, kompleksowa obsługa klienta kawiarni
- utrzymywanie porządku stanowiska pracy, sali dla gości
- zaangażowanie w życie i funkcjonowanie kawiarni w godzinach pracy
- współpraca przy przygotowywaniu listy bieżących zakupów

Oferujemy:
- umowa-zlecenie, ale jesteśmy otwarci na rozmowy nt. innych form zatrudnienia (kontrakt B2B, umowa o pracę), wszystko zależy od tego, ile jesteś w stanie z siebie dać
- stawkę godzinową – zaczynamy od 25,00 zł brutto na godzinę w pierwszym miesiącu pracy (czas wdrożenia i przeszkolenia), a następnie rozmawiamy i negocjujemy
- premie uznaniowe
- otwartą i szczerą komunikację, ze strony szefostwa i współpracowników
- wysoką kulturę pracy, standardy i poznanie gastronomii z uczciwej strony
- pracę w centrum Gdyni

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesyłanie CV wraz z kilkoma słowami o sobie na adres [ukryte]

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.) prowadzonych przez ProContact Katarzyna Gurzyńska-Łada    z siedzibą w Gdyni
zobacz klauzulę

Numer ogłoszenia: 65531038

Aktualizacja: 28.11.2023