Pracownik obsługi sekretariatu

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Sekretariat / Recepcja,
Wsparcie administracyjne,
Zarządzanie biurem
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Twój zakres obowiązków
  • zarządzanie obiegiem dokumentacji,
  • administracja tematów mediowych,
  • koordynacja korespondencji przychodzącej/wychodzącej (poczta/kurier),
  • dbałość o prawidłowy przepływ informacji,
  • dbałość o pozytywny wizerunek firmy,
  • ścisła współpraca z kadrami, księgowością i kontrahentami,
  • obsługa telefonów przychodzących,
  • zaopatrzenie w zakupy spożywcze oraz w materiały biurowe.
Nasze wymagania
  • wykształcenie wyższe (administracja/zarządzanie/marketing - pokrewne),
  • co najmniej 5-letnie doświadczenie zawodowe,
  • dobra znajomość następujących narzędzi informatycznych: MS Word, MS Excel, poczta elektroniczna,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (zaawansowany w piśmie i mowie),
  • umiejętność komunikacji i pracy w zespole,
  • dobra prezencja, wysoki poziom kultury osobistej,
  • czynne prawo jazdy kat. B.
Mile widziane
  • doświadczenie w administracji: dom mediowy/telewizja/radio/agencja reklamowa
To oferujemy
  • pracę w miłej atmosferze i przyjaznym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • stabilne zatrudnienie
  • wejścia na backstage nagrań w studio filmowym
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego
Informacje o firmie
O firmie
Telewizja TBN Polska jest własnością Fundacji TBN Polska. Misją Fundacji jest stworzenie polskiego kanału telewizyjnego promującego chrześcijańskie wartości. TBN Polska pragnie kontynuować wizję jednej z największych na świecie sieci kanałów telewizyjnych Trinity Broadcasting Network, opartą na współpracy z partnerami, sponsorami i widzami.
Telewizja TBN Polska tworzy ofertę programową w taki sposób, by zaspokoić zróżnicowany gust szerokiego grona odbiorców ceniących sobie rozrywkę na wysokim poziomie oraz poszukujących wartościowych programów dla siebie i całej rodziny.
TBN Polska to kanał oferujący bogaty wybór programów: podróżniczych, historycznych, dokumentalnych, biznesowych, edukacyjnych, muzycznych oraz animowanych dla dzieci. Starannie dobraną ofertę programową dopełniają filmy fabularne oraz seriale.