Pracownik ochrony fizycznej Rumia, Reda, Wejherowo

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Ochrona osób i mienia / Konwoje
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Garda zatrudni pracowników ochrony fizycznej na sklepy Rossmann na terenie Rumi, Redy i Wejherowa.

Twój zakres obowiązków:
  • dbanie o bezpieczeństwo klientów i pracowników firmy
  • przestrzeganie wewnętrznych przepisów i procedur
  • ochrona sklepu i mienia firmy
Nasze wymagania:
  • niekaralność
  • sumienność
  • odpowiedzialność za powierzane zadania
  • nienaganna kultura osobista
  • opanowanie, spostrzegawczość i szybka reakcja na zdarzenia
  • dobra sprawność psychofizyczna
To oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wynagrodzenie zawsze płatne w terminie
  • pełne umundurowanie
  • wdrożenie stanowiskowe
  • bezpośrednie wsparcie przełożonego- Koordynatora

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy [ukryte] w treści wpisując "pracownik ochrony Rumia, Reda, Wejherowo".

Aktualizacja: 15.05.2023