Pracownik Ochrony - praca na okres 2 miesięcy od 11.12

Jestem
Osobą prywatną
Wymiar pracy
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Ochrona osób i mienia / Konwoje
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

HR for BUSINESS sp. z o.o. - będąca częścią grupy kapitałowej IMPEL dla swojego Klienta - poszukuje osób na stanowisko:
Pracownik Ochrony - praca na okres 2 miesięcy od 11.12.2023
Praca 7 dni w tyg. od pn. do pt. w godz. 17:00-07:00 ; weekendy i święta 24h

Zakres obowiązków:
  • dozór chronionego obiektu
  • przestrzeganie przepisów i procedur dotyczących bezpieczeństwa
Wymagania:
  • spostrzegawczość
  • dobra sprawność fizyczna
  • kultura osobista
  • chęci do pracy
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze do 15 - tego każdego miesiąca
Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 tel. [ukryte]

W nadsyłanych aplikacjach prosimy o zawarcie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Numer ogłoszenia: 65538215