Pracownik ogólnobudowlany, remonty

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło
Branża / kategoria
Budownictwo,
Wykonawcy budowlani
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

Praca przy remoncie dużego domu położonego w Gdyni Dąbrowie. Sprzęt zagwarantowany. Możliwa dalsza współpraca przy kolejnych remontach, których prowadzimy tyle, że jest zachowana ciągłość pracy.

Wymagania:
  • doświadczenie w pracach takich jak: malowanie, szpachlowanie, zabudowy g-k,
  • chęć do pracy przy remontach,
  • dobra kondycja i zdrowie,
Obowiązki:
  • wykonywanie prac remontowych na budowie: malowanie, szpachlowanie, zabudowy g-k
Oferujemy:
  • wynagrodzenie 25zł/h na rękę, wypłacane co tydzień,
  • profesjonalne narzędzia potrzebne do pracy,
  • ciągłość zleceń,
  • pracę w komfortowych warunkach.

Kontakt w sprawie pracy: [ukryte]