Ogłoszenie nieaktualne

Aktualizacja: 5 miesięcy temu

PRACOWIK PRODUKCJI

Obowiązki:

- przygotowywanie konstrukcji do malowania
- szlifowanie
- malowanie (malarze)
- zabezpieczenia antykorozyjne
- montaż kontenerów budowlanych lub innych konstrukcji w firmie
- montaż drzwi oraz okien
- montaż instalacji elektrycznej i hydraulicznej

Oferujemy:
terminowe wypłaty
- pełną odzież roboczą ( po okresie próbnym)
- zdobywanie doświadczenia
- po okresie próbnym umowa o pracę
- stawkę godzinową
- stałą pracę, zespół, dobrą atmosferę

Kandydat powinien:
- znać obsługę elektronarzędzi
- być gotowym do pracy w stałych godzinach

KONTAKT DO FIRMY:
602... Wyświetl numer lub 504... Wyświetl numer

Informacje o firmie
Nasza firma działa na rynku od 1998roku. Początkowo specjalizacją naszą był transport i usługi, kiedy firma zaczęła
się dynamicznie rozwijać zaczęliśmy zajmować się produkcją ogrodzeń budowlanych i kontenerów różnego rodzaju.
Głównie kontenerów biurowych, sanitarnych, stróżówek według własnej dokumentacji dopasowanych do norm ISO
jak i potrzeb klienta.
Wraz z rozwojem naszej firmy ciągle powiększamy nasz park maszynowy, a także cały czas zwiększamy zatrudnienie.
Posiadając tak duże zasoby produkcyjne, rozbudowane biuro konstrukcyjne oferuje obecnie także inne produkty
typu konstrukcje hal stalowych, magazynów i usługi maszynami do obróbki stali sterowanych CNC.
Nasza oferta kierowana jest do dużych małych firm, a także indywidualnych odbiorców. Specjalizujemy się w produkcji
wszelkich kontenerów odbiegających od powszechnie dostępnych standardów. Jesteśmy w stanie wykonać dla
Państwa kontenery o nietypowych wymiarach, wykończeniu jak i kolorystyce.

Adres
Tuchom
Szkolna 95
Wymiar pracy
Cały etat
Więcej parametrów
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa o dzieło,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Budownictwo,
Produkcja / Przemysł / Rolnictwo
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
  • Numer ogłoszenia: 61389240
  • Data wyróżnienia: 16 maja 2018
  • Data wprowadzenia: 5 kwietnia 2018
  • Aktualizacja: 5 kwietnia 2018
  • Wyświetleń: 2 766
  • Wyświetleń na liście: 194 491