Pracownik produkcji

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4300 - 6000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Pracownicy produkcji
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Wymagania .
Dla Pań :

- Dokładność i zdolności manualne
- Podstawowa znajomość czytania rysunku technicznego .
- Tworzenie przyjaznej atmosfery w pracy z zespołem .
- Sumienność i uczciwość
Dla Panów :
- Znajomość  obsługi frezarki stołowej i piły formatowej .
- Przydatne doświadczenie w obsłudze frezarki CNC
- Sumienność i uczciwość .

Obowiązki
Panie :

- Gięcie i sklejenie płytek z tworzyw sztucznych .( plexi )
-Wykonywanie gotowych wyrobów i półproduktów z tworzyw sztucznych ( plexi ) .
Takich jak : ekspozytory , podajniki , stojaczki na ulotki itp.
- Konfekcjonowanie  ,pakowanie .
Panowie :
- Przygotowanie formatek plexi  do dalszej obróbki .Cięcie , frezowanie , polerowanie .
- Obsługa ( po przyuczeniu ) frezerki numerycznej CNC.

Oferujemy
- Umowę o pracę .
- Godziwe zarobki .
- Stałe godziny pracy od 7.00 - do 15.00.
- Praca w przyjaznej atmosferze .
- Dla chętnych , możliwość szkolenia do  pracy na innych stanowiskach . np. obsługi maszyn CNC , druku cyfrowego .
Informacje o firmie
Zainteresowane osoby proszę o kontakt mailowy : [ukryte]

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64825584
  • Data wyróżnienia: 12.05.2022
  • Data wprowadzenia: 09.05.2022
  • Aktualizacja: 09.05.2022