Szukaj

Ogłoszenie drobne

Pracownik Produkcyjno - Magazynowy

Miejsce pracy
Gdynia Dąbrowa
Ogłoszenie nieaktualne
Adres
Branża / kategoria
Produkcja / Przemysł / Rolnictwo
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Rodzaj umowy
Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie
Wymiar pracy
Cały etat
Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynkach międzynarodowych, specjalizującej się w rozwiązaniach dla klientów OEM w dziedzinie wymiany i odzysku ciepła. Produkujemy wysokiej jakości dedykowane wymienniki ciepła ze stali nierdzewnej i tytanu, aktywnie bierzemy udział w światowych projektach badawczych optymalizujących systemy grzewcze w wielu gałęziach przemysłu. Pracując dla nas zetkniesz się z najbardziej innowacyjnymi technologiami oraz ludźmi pełnymi pasji i zaangażowania.

Aktualnie, w związku z intensywnym rozwojem naszej organizacji, poszukujemy osoby na stanowisko:
Pracownik Produkcyjno-Magazynowy
Miejsce pracy: Tuchom

Wymagania:

  • uprawnienia na wózek widłowy - warunek konieczny,
  • doświadczenie w pracach magazynowo - produkcyjnych,
  • terminowość,
  • systematyczność,
  • nastawienie na wysoką jakość pracy.
Opis stanowiska pracy:

  • zapewnienie ciągłości dostarczenia materiałów z magazynu na linie produkcyjne,
  • bieżąca współpraca z magazynierami przy kompletowaniu materiałów do dostarczenia na produkcje,
  • bieżąca współpraca z pracownikami na liniach produkcyjnych celem terminowego dostarczania im potrzebnych materiałów produkcyjnych.

Oferta firmy

Gdynia
Rdestowa 41
inne ogłoszenia firmy w kategorii Praca: Zatrudnię (10) »