Pracownik Restauracj KFC Gdańsk Matarnia

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Wynagrodzenie brutto
3680 - 4000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

AmRest to firma prowadząca najsłynniejsze sieci gastronomiczne na całym świecie, która w swoim portfolio ma takie marki jak: KFC, Pizza Hut, Burger King czy Starbucks. Zatrudniamy ponad 45 000 osób w 25 krajach na całym świecie - tworzymy globalną organizację, która kieruje się wspólnym celem i silnym przekonaniem, że Gościnność to nasz przepis na sukces.

Restauracja KFC zatrudni
Pracowników Restauracji
w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin

Twój zakres obowiązków
  • Zapewnianie wysokiego poziomu obsługi klientów poprzez miłą i profesjonalną obsługę
  • Przygotowanie produktów z kurczaka i dbanie o jego najwyższą jakość
  • Współpraca z pozostałymi członkami zespołu
  • Wykonywanie bieżących zadań w restauracji, m.in. dbanie o sprzęty, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
  • Wsparcie restauracji w realizacji wyznaczonych celów.
  • Dbanie o pozytywny wizerunek restauracji KFC

Nasze wymagania
  • Otwartość i komunikatywność
  • Pozytywna energia i pomysłowość
  • Dokładność, odpowiedzialność, zaangażowanie
  • Wyznaczanie ambitnych celów
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna będzie mile widziana

To oferujemy
  • Grafik dostosowany do indywidualnych potrzeb
  • Jasne zasady współpracy: umowa zlecenie (dla uczniów/studentów), umowa o pracę* ( dla osób nie uczących się)
  • Profesjonalne szkolenie: nie wymagamy doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy!
  • Rozwój zawodowy: u nas możesz zostać kierownikiem i zdobyć cenne doświadczenie!
  • Atrakcyjny pakiet benefitów oraz nagrody i premie za dobre wyniki pracy m.in. pakiet medyczny, kartę OK System, ubezpieczenie
  • Możliwość skorzystania z posiłku pracowniczego
  • Wynagrodzenie + premie za osiągane wyniki zawsze na czas
  • Wyjątkowe produkty KFC, Pizza Hut, Burger King, Starbucks w super cenach

Benefity
  • Prywatna opieka medyczna
  • Elastyczny czas pracy
  • Pakiet ubezpieczeń grupowych
  • Karta Medicover Sport (dawniej Karta OK System)
  • Zniżka na produkty firmy AmRest
  • Dostęp do platformy językowej
  • Premia za polecenie przyjaciela do pracy

To już dzisiaj dołącz do EKIPY KFC!
Oferta skierowana również do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.

*pracownik otrzymuje umowę o pracę po 3 miesięcznym okresie próbnym

Aktualizacja: 09.05.2023