Pracownik restauracji - Banditos burritos Mexican Food

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5000 - 8000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Specjalista

BANDITOS BURRITOS opanowuje Trójmiasto, potrzebujemy twojego wsparcia!
Stań z nami ramię w ramię w walce o najlepsze meksykańskie jedzenie!

Masz doświadczenie? - Świetnie, czeka się bardzo szybki awans!

Nie masz doświadczenia? - Wszystkiego cię nauczymy Amigo!

Wymagania:
-umiejętność pracy pod presją czasu (tabaka)
-punktualności
-zaangażowania

Obowiązki:
-przygotowywanie półproduktów oraz dań
-obsługa grilla
-dbanie o czystość,
-stosowanie procedur HCCP

Oferujemy:
-stabilne całoroczne zatrudnienie
-stawkę uzależnioną od twojego doświadczenia i zaangażowania,
-posiłki pracownicze
Ślij Cv z dopiskiem banditos na alohacompanyspzoo(malpa)gmail.com

Aktualizacja: 13.02.2024