Pracownik restauracji samoobsługowej w Sopocie

Wymiar pracy
Pełny etat,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 27 dni temu

Restauracja samoobsługowa  w Sopocie poszukuje osób do pracy na stanowisku kelner/kelnerka:

Zadania na stanowisku:

    Dbanie o czystość w miejscu pracy
    Obsługa gości restauracji
    Zmywanie na bieżąco naczyń

Wymagania:

    Aktualna książeczka sanepidowska ( zaświeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych )
    Rzetelność wykonywania obowiązków,
    Dobra organizacja pracy,
    Zaangażowanie i pogodne usposobienie,
    Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy!

Oferujemy:

    Umowa zlecenie, stawka dla początkujących to 17,00 zł brutto za godzinę + premie
    Elastyczny grafik,
    Darmowe posiłki pracownicze,
    Możliwość wyrobienia karty sportowej.

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62809064
  • Data wprowadzenia: 22 sierpnia 2019
  • Wyświetleń: 95
  • Wyświetleń na liście: 2 173