Pracownik Sklepu Lidl Gdańsk, ul. Gdańska 21c

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Książeczka sanepidowska
Tak

W Lidlu cenimy naszych pracowników, dlatego gwarantujemy im stabilne zatrudnienie – umowę o pracę bez okresu próbnego oraz gwarantowany wzrost wynagrodzenia. Poczucie bezpieczeństwa zapewniamy szerokim pakietem świadczeń socjalnych dla ciebie i twojej rodziny. To między innymi prywatna opieka medyczna, bezpłatna aplikacja do nauki języków obcych oraz program wsparcia pracowników. Ponadto otrzymasz dodatek za pranie odzieży roboczej i bony świąteczne. Oferujemy wsparcie w pełnieniu obowiązków – opiekę mentora oraz udział w szkoleniach. Zgrany zespół budujemy dzięki wspólnemu udziałowi w wydarzeniach sportowych, akcjach charytatywnych i spotkaniach informacyjno-motywacyjnych.
Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty i sprawdź dlaczego warto do nas dołączyć!
W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Pracownik Sklepu – pełny etat
Miejsce pracy: Gdańsk, ul. Gdańska 21c

TWOJE ZADANIA
  • Dbałość o prawidłową ekspozycję produktów
  • Utrzymanie porządku w sklepie
  • Wykładanie towaru
  • Bieżąca obsługa klientów
  • Obsługa stanowiska kasowego
  • Możliwość specjalizacji w jednym z obszarów asortymentowych
TWOJE KOMPETENCJE
  • Chęć długotrwałej współpracy
  • Gotowość do odbycia 5-tygodniowego szkolenia prowadzonego przez Instruktora
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy
  • Dokładność, zaangażowanie
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywna znajomość języka polskiego
  • Mile widziane aktualne badania sanitarno – epidemiologiczne
  • Mile widziane doświadczenie w branży handlowej oraz/lub w pracy fizycznej
OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę na min.12 miesięcy oraz gwarantowany w umowie wzrost wynagrodzenia
  • Pakiet benefitów dla ciebie i twojej rodziny:
    • prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie
    • bezpłatna aplikacja do nauki języka angielskiego i/lub niemieckiego
    • karta MultiSport
    • bony na święta, paczki dla dzieci, także wyprawki szkolne i dla maluszka
    • Program Wsparcia Pracowników, zapewniający bezpłatny i anonimowy dostęp do porad prawnych, finansowych i psychologicznych
  • Wdrożenie pod opieką Instruktora i Mentora
  • Szkolenia, możliwość rozwoju i awansu na stanowisko Zastępcy Managera Sklepu
  • Możliwość dostosowania grafiku do twoich potrzeb
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz

RÓWNE PŁACE
Jesteśmy fair. Dzięki jasno określonym zasadom konstruowania wynagrodzeń zapewniamy równe płace dla kobiet i mężczyzn pracujących w Lidlu na tym samym stanowisku.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tej oferty pracy lub złożyć swoją aplikację telefonicznie, zadzwoń na naszą infolinię: [ukryte] .

Administratorem danych osobowych jest Lidl sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Jankowicach przy ul. Poznańskiej 48, 62-080 Tarnowo Podgórne. Dane są przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit f) RODO w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Nasz i Państwa równoległy, uzasadniony interes polega na rozpatrzeniu Państwa aplikacji w wybranym procesie rekrutacyjnym. Dane będą przetwarzane przez okres 3 miesięcy . Podanie danych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia Państwa aplikacji. Przysługuje Państwu prawo do żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Macie również Państwo prawo wniesienia skargi do właściwego Urzędu ds. ochrony danych osobowych. W przypadku wątpliwości i dalszych pytań prosimy o kontakt z naszym Inspektorem ochrony danych: ochronadanychosobowych(at)lidl.pl. Więcej informacji dot. ochrony danych osobowych znajdą Państwo w zakładce polityka prywatności na stronie https://kariera.lidl.pl/

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aktualizacja: 05.06.2023