Pracownik techniczny elektryk pomiarowiec

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Utrzymanie ruchu
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

NAJWAŻNIEJSZE ZADANIA:
  • wykonywanie elektrycznych pomiarów ochronnych
  • diagnozowanie i usuwanie usterek w obwodach sterowania oraz zasilania
  • obsługa Stacji Prób silników elektrycznych
  • badania i diagnostyka elektrycznych zabezpieczeń polowych
CO JEST DLA NAS WAŻNE:
  • 3 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku elektryka, ze szczególnym uwzględnieniem doświadczenia w obszarze elektryki produkcyjnej
  • wykształcenie minimum średnie techniczne, preferowany kierunek: elektryczny
  • umiejętności czytania i stosowania dokumentacji technicznej
  • uprawnienia energetyczne E Grupy 1 w zakresie obsługi, konserwacji, remontów, pomiarów do 110 kV (+EEx)
  • brak przeciwskazań do pracy na wysokości
  • prawo jazdy kat. B
  • komunikatywność i zaangażowanie
  • gotowość do podnoszenia swoich kwalifikacji
  • umiejętność pracy w grupie
CO SPRAWIA, ŻE WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ:
  • umowa o pracę
  • interesująca praca w rozwijającej się firmie
  • atrakcyjny pakiet Benefitów:
    - opieka medyczna i dentystyczna, dofinansowanie do wypoczynku, premia roczna, nagrody specjalne, ubezpieczenie grupowe z funduszem inwestycyjnym opłacane przez pracodawcę
    - szkolenia, programy rozwojowe, kultura dzielenia się wiedzą, dofinansowanie do studiów oraz nauki języków obcych
    - możliwość zakupu Karty MultiSport i Medicover Sport, zniżki na stacjach paliw
    - firmowe sekcje sportowe, m.in.: sekcja siatkarska, żeglarska, tenisa ziemnego, piłki nożnej, kręgli, szachów
  • współpraca z wysokiej klasy specjalistami w branży naftowej
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji na stanowisku pracy
Informacje o firmie
LOTOS Serwis obejmuje kompleksowe świadczenie usług serwisowych, remontowych, inwestycyjnych, montażowo-rozruchowych oraz pomiarowych i diagnostycznych. Wielobranżowe zespoły specjalistów pod nadzorem kierowników projektów pozwalają spółce realizować zadania, począwszy od koncepcji, projektowania, poprzez kompletację i koordynację dostaw, wykonanie, aż do przekazania do użytkowania włącznie.