Pracownik techniczny / technik obiektu

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Kontrakt
Branża / kategoria
Naprawa / serwis / usługi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny,
Specjalista
Charakter pracy
Praca w terenie

Aktualizacja: 11 dni temu

Grupa GPEC to ludzie, którzy współtworzą nową wizję energetyki. Nie boimy się podejmować nowatorskich projektów: w ciepłownictwie, rozwiązaniach smart, czy w HR.
Nasza kultura organizacyjna jest oparta na indywidualnym rozwoju, współpracy zespołowej, działaniu projektowym i bezpośredniej komunikacji. Mamy pasję do zmian.

www.grupagpec.pl

PRACOWNIK TECHNICZNY / KONSERWATOR

TWOJE ZADANIA:
  • przeglądy, regulacja i konserwacja instalacji wewnętrznych (m.in. hydraulika, wod-kan, elektryka)
  • realizacja planu konserwacji i cyklicznych przeglądów
  • usuwanie bieżących usterek
  • reagowanie na awarie i zgłoszenia alarmowe
  • prace ogólnobudowalne

NASZE OCZEKIWANIA:
  • doświadczenia w usługach konserwatorskich lub/i doświadczenia w instalatorstwie hydraulicznym lub/i instalatorstwie elektrycznym
  • gotowość do założenia działalności gospodarczej
  • średniego wykształcenia technicznego / zawodowego
  • mile widziane: uprawnienia SEP gr. 1 „E”
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej
  • zaangażowania w pracę
OFERUJEMY:
  • stałą współpracę na atrakcyjnych warunkach
  • możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów na preferencyjnych warunkach np. opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe

Dołącz do zespołu Grupy GPEC!
Jesteś zainteresowany/a? Prześlij swoje CV. Na Twoje CV czekamy do 04.12.2020 r.

zobacz klauzulę

Pozostałe ogłoszenia z naszej firmy

Ogłoszenie standardowe
Aktualizacja: 18 godzin temu
Ogłoszenie podstawowe
585243... Zadzwoń
r...@gpec.pl Wyświetl e-mail
Gdańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej
Adres
Gdańsk Wrzeszcz
Biała 1B
Ważne jeszcze 3 dni (do 04.12.2020)
obserwuj to ogłoszenie
Zobacz dane kontaktowe
Miasto
Gdańsk
Ulica i nr
Biała 1B
NIP
9571088286
grupagpec.pl/
  • Numer ogłoszenia: 63859804
  • Data wyróżnienia: 20 listopada 2020
  • Data wprowadzenia: 28 października 2020
  • Aktualizacja: 20 listopada 2020
  • Wyświetleń: 1 036
  • Wyświetleń na liście: 10 538
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
Zadzwoń E-mail