Ogłoszenie nieaktualne

Pracownik Techniczny

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Hotelarstwo
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

Jeśli chciałbyś dołączyć do zgranego i zmotywowanego zespołu ludzi, dla których udział w stałym podnoszeniu satysfakcji i zadowolenia Gości z pobytu w naszym hotelu ma znaczenie, to znaczy że ta praca jest dla Ciebie. Rozpocznij swoją karierę w Marriott International - największej sieci hotelarskiej na świecie!

Wymagania:
  • wykształcenie średnie techniczne
  • doświadczenie w utrzymaniu technicznym obiektu (hotel, galeria lub biurowiec)
  • znajomość systemów wentylacji mechanicznej i klimatyzacji
  • wiedza z zakresu instalacji elektrycznej + uprawnienia SEP min 1 kV
  • umiejętność wykonywania prac dekoracyjnych: typu malowanie, wymiana silikonu itp.
  • otwartość na wiedzę techniczną
  • umiejętność pracy w zespole i pozytywna osobowość
  • gotowość pracy na zmiany oraz w weekendy.
Główne zadania na stanowisku:
  • bieżąca eksploatacja, konserwacja i naprawa (instalacji i urządzeń technicznych budynku) zgodnie z funkcjonującymi procedurami
  • realizacja zgłaszanych usterek w pokojach hotelowych i zapleczu kompleksu
  • obsługa urządzeń oraz wyposażenia pomieszczeń
  • wykonywanie pozostałych zadań, zlecanych przez kierownika działu
Oferujemy:
  • wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji i doświadczenia
  • pracę w sympatycznym, zgranym zespole
  • opiekę medyczną
Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres: [ukryte]