Pracownik utrzymania terenów zielonych

Ogłoszenie maxi
Gdańsk Wrzeszcz
Norwida Cypriana Kamila 1
Pracownik utrzymania terenów zielonych Umowa zlecenie
obserwuj

Pracownik utrzymania terenów zielonych

Firma
Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Ogrodnictwo / Florystyka,
Utrzymanie czystości
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie

W Hossa.biz dbamy o codzienne funkcjonowanie obiektów, które kształtują nowoczesny wizerunek Trójmiasta. Wśród miejsc, którymi z dumą i pasją zarządzamy, są m.in. Radisson Blu Hotel w Sopocie, a także gdański Stary Maneż, Hotel Smart i inne obiekty w Garnizonie - multifunkcyjnej przestrzeni w Gdańsku-Wrzeszczu, utworzonej na zrewitalizowanym obszarze dawnych koszar.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik utrzymania terenów zielonych
lokalizacja: Osiedle Garnizon – Gdańsk Wrzeszcz 

ZAKRES ZADAŃ:
 • pielęgnowanie roślin, trawników i żywopłotów
 • koszenie trawy i zbieranie liści
 • dbałość o czystość i porządek na wyznaczonym do pracy terenie
NASZE OCZEKIWANIA:
 • umiejętność samodzielnej pracy
 • sumienność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
 • dyspozycyjność

Mile widziane:
 • doświadczenie w ogrodnictwie
 • prawo jazdy kat. B
CO OFERUJEMY:
 • możliwość podjęcia pracy od zaraz na dłuższy okres
 • stabilne warunki zatrudnienia
 • elastyczny czas pracy
 • praca w centrum Wrzeszcza, na terenie osiedla Garnizon
Należymy  do Grupy Kapitałowej Hossa, będącej czołowym deweloperem na rynku trójmiejskim realizującym z powodzeniem inwestycje w zakresie budownictwa mieszkaniowego i komercyjnego już od 30 lat.

Zapraszamy do wysłania CV na adres mailowy: r...@hossa... Wyświetl e-mail   z dopiskiem Pracownik utrzymania terenów zielonych. 

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.
 

Prosimy o dodanie klauzuli:

1. Uprzejmie informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Hossa.biz Sp. z o.o. w Gdańsku 80-280, ul. C. K. Norwida 1, (e-mail: rekrutacja@hossabiz.pl), a także GI Hossa S.A. w Gdyni, Garnizon Sp. z o.o. w Gdańsku, Gdynia 8 Sp. z o.o. w Gdańsku, OCTO Hotels Sp. z o.o. w Gdańsku, PONT OUEST spółka akcyjna uproszczona (SAS) w Apt, Chateau Isolette spółka akcyjna uproszczona (SAS); (Spółki Grupy Hossa). Kontakt do Inspektora Danych Osobowych w Hossa.biz Sp. z o.o. e-mail: IOD@hossabiz.pl.
2. Przekazanie danych oraz wyrażenie zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla uczestnictwa w procesie rekrutacji. Aplikując zgadza się Pani/Pan na przetwarzanie przez Hossa.biz Sp. z o.o. Pańskich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym a także na przekazanie tych danych Spółkom Grupy Hossa w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz potwierdza Pani/Pan, że został/a poinformowany/a: o przysługujących Pani/Panu prawach, o danych Administratora oraz Inspektora Ochrony Danych, o dobrowolności swojej zgody i możliwości jej cofnięcia w każdym czasie, o okresie przetwarzania Pani/Pana danych oraz celu ich przetwarzania - zgodnie z niniejszą klauzulą informacyjną.
3. Jeżeli chcecie Państwo uczestniczyć także w przyszłych rekrutacjach przeprowadzanych w ramach Spółek Grupy Hossa, prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych (CV i list motywacyjny) następującego oświadczenia:
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych przez Hossa.biz, a także przekazanie tych danych Spółkom Grupy Hossa w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych i oświadczam, że zostałem poinformowany także o okresie przetwarzania moich danych na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych w ramach Spółek Grupy Hossa.
4. Podstawą przetwarzania danych obejmujących imię, nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe i przebieg zatrudnienia jest art. 221 Kodeksu Pracy. Podstawą przetwarzania pozostałych przekazanych przez Państwa danych jest wyrażona zgoda. Przekazanie danych oraz wyrażenie zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla uczestnictwa w procesie rekrutacji.
5. W związku z bieżącą rekrutacją, Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez okres do 6 miesięcy od daty zamieszczenia ogłoszenia. W przypadku wyrażenia dodatkowej zgody także przez okres przyszłych rekrutacji, nie dłużej niż przez 1 rok od daty zamieszczenia ogłoszenia.
6. W związku z przekazaniem Spółkom Grupy Hossa danych osobowych będą przysługiwać Pani/Panu następujące uprawnienia: prawo dostępu do treści swoich danych, prawo do żądania sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych. Państwa uprawnienia opisane wyżej będą mogli państwo realizować poprzez składanie stosownych oświadczeń na adres e-mail rekrutacja@hossabiz.pl. W przypadku uznania, że Państwa dane są przetwarzane niezgodnie z prawem, przysługuje Państwu prawo do wniesienia skargi do właściwego organu (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
7. Państwa dane nie będą podlegały zautomatyzowanej analizie w procesie podejmowania decyzji rekrutacyjnych. Ponadto Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym.
zobacz klauzulę

Data dodania ogłoszenia: 23.08.2021

Aktualizacja: 10.06.2024

Zgłoś

Zobacz inne oferty od Hossa.biz

Barman/Barmanka

Ogłoszenie maxi
Aktualizacja: 5 dni temu

Kelner/Kelnerka

Ogłoszenie maxi
Aktualizacja: 5 dni temu

Pracownik terenów zewnętrznych

Ogłoszenie podstawowe
Aktualizacja: 17 dni temu
obserwuj to ogłoszenie
obserwuj
Udostępnij
avatar

Hossa.biz Sp. z o.o.

r...@hossa... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Wrzeszcz
Norwida Cypriana Kamila 1 

Profil pracodawcy

W ramach Grupy Kapitałowej Hossa zajmujemy się działalnością hotelarską i gastronomiczną. Jesteśmy aktywni w obszarze turystyki biznesowej, usług Spa i kultury. Zajmujemy się produkcją i dystrybucją piwa oraz wina. Zarządzamy...

Zobacz profil employer_photo
Zobacz dane kontaktowe
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności
Wróć do góry