Praktyka w firmie z branży OZE

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Praktyka / Staż
Branża / kategoria
Energetyka,
Instalacje
Poziom stanowiska
Praktykant / Stażysta
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna,
Hybrydowa

Aktualizacja: 3 miesiące temu

Praktyka w firmie z branży OZE

Firma SunSol działa w branży energetycznej od 10 lat i zajmuje się profesjonalnym projektowaniem, montażem i obsługą nowoczesnych systemów fotowoltaicznych spełniających najwyższe standardy. Rozszerzyliśmy swoją działalność także o inne systemy wykorzystujące odnawialne źródła energii w tym pompy ciepła i magazyny energii. Szczycimy się opinią jednej z najlepszych firm w naszej branży – 4,9 w Google, tytuł Instalatora Roku 2019. W naszej pracy kładziemy największy nacisk na jakość, zarówno wykonanych instalacji, jak i obsługi klienta. Zrealizowaliśmy projekty na terenie wielu krajów europejskich oraz takich egzotycznych lokalizacjach jak Malediwy czy Antarktyka.

Oferujemy ciekawą pracę i doświadczenie dla osób chcących postawić pierwsze kroki
w branży OZE. Wspólnie z doświadczonymi kolegami i koleżankami będziesz angażować się w różnorodne zadania i projekty.

Jako praktykant możesz sam zdecydować, w jaki obszar chcesz się zaangażować: od projektowania instalacji pv i administracji przez serwis, obsługę klienta czy marketing. 

W zależności od działu do Twoich zadań będzie należeć:
· pomoc w bieżących działaniach operacyjnych,
· współtworzenie projektów/materiałów/procesów,
· raportowanie efektów swojej pracy.

Co oferujemy w zamian:
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • szkolenia i mentorig,
  • doświadczenie przydatne w dalszym rozwoju zawodowym,
  • ciekawą pracę o dużym stopniu samodzielności,
  • ofertę pracy dla najbardziej aktywnych.
Czego od Ciebie oczekujemy:
· zaangażowania,
· zainteresowania odnawialnymi źródłami energii,

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w procesie rekrutacji prosimy o wysyłanie swojego CV na adres [ukryte] . W tytule maila proszę wpisać „SunSol - praktyki”.
Informacje o firmie
Firma SunSol działa w branży energetycznej od 2013 roku i zajmuje się profesjonalnym projektowaniem, montażem i obsługą nowoczesnych systemów fotowoltaicznych, pomp ciepła i magazynów energii. Szczycimy się tytułem Instalatora Roku 2019. W naszej pracy kładziemy największy nacisk na jakość, zarówno wykonanych realizacji jak i obsługi klienta. Tworzymy instalacje fotowoltaiczne najnowszej generacji . Oferujemy kompleksowe rozwiązania i obsługę z zakresu realizacji przydomowych elektrowni- od montażu systemów solarnych, magazynów energii , pomp ciepła przez ich montaż, aż po serwis. Zrealizowaliśmy projekty na terenie wielu krajów europejskich oraz takich egzotycznych lokalizacjach jak Malediwy czy Antarktyka.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64885114
  • Data wyróżnienia: 08.07.2022
  • Data wprowadzenia: 21.06.2022
  • Aktualizacja: 21.06.2022