Praktyki studenckie- inżynier HVAC

Wymiar pracy
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Praktyka / Staż
Branża / kategoria
Instalacje
Poziom stanowiska
Praktykant / Stażysta
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna,
Hybrydowa
Status studenta
Tak

Poszukujemy studenta PG Wydziału Inżynierii Lądowej i Środowiska na studenckie praktyki.
Długość praktyk: 1msc

Wymagania:
  • Podstawowa znajomość programu Autocad
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
Zadania:
  • Projektowanie instalacji wentylacyjnych
  • Analiza rozwiązań technicznych
  • Wykonywanie ofert
Oferujemy:
  • Dawkę wiedzy praktycznej z dziedziny HVAC
  • Wizyty na budowach w celu poznania tematu od strony projektowej i wykonawczej
  • Możliwość podjęcia pracy po okresie praktyk studenckich
Informacje o firmie
Passivo to marka na którą składa się zespół dynamicznych inżynierów, projektantów, doradców technicznych oraz monterów posiadających wieloletnie doświadczenie w tworzeniu instalacji sanitarnych.
Doświadczenie zbierane latami z branży wykonawczej, produkcyjnej i projektowej pozwala nam na oferowanie produktów, które są najlepsze dla Twojej inwestycji.
Zajmujemy się profesjonalną dostawą oraz montażem instalacji tj.:
  • Wentylacja z odzyskiem ciepła
  • Klimatyzacja
  • Fotowoltaika
  • Pompy ciepła

Aktualizacja: 19.05.2023