Praca: Zatrudnię
Nieruchomości
Motoryzacja
Praca
Dla domu
Elektronika
Nauka
Dla dzieci
Usługi
Zwierzęta
Ślub
Społeczność
Różne
Towarzyskie
Zapisz

Praktyki w dziale Kadr i Płac

powrót do listy

Ogłoszenie nieaktualne

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Grupa Progres to firma z polskim kapitałem, która wspiera przedsiębiorstwa na terenie całej Polski, oferując nowoczesne usługi HR. Firma specjalizuje się w pracy tymczasowej, rekrutacjach stałych, doradztwie biznesowym i szkoleniach oraz w optymalizacji procesów HR-owych. Eksperci Grupy Progres działają w ponad 20. prężnie działających oddziałach na terenie Polski i Ukrainy. Firmie, w ciągu 15 lat, zaufało ponad 1300 firm. Rocznie zatrudnia 20 tysięcy pracowników. Grupa Progres w 2015 roku wdrożyła w życie autorskie wydarzenie – Kurs na HR. To ekspercka debata środowisk nauki, biznesu i władz samorządowych.

Aktualnie do naszej firmy poszukujemy Praktykanta w dziale Kadr i Płac

Co będzie należeć do Twoich obowiązków:
 • Porządkowanie dokumentacji kadrowo-płacowej; 
 • Pomoc w ewidencji czasu pracy pracowników;
 • Archiwizacja dokumentacji;
 • Wsparcie w zakresu kontroli legalności zatrudnienia; 
 • Pomoc przy rozliczaniu umów zleceń. 

Czego wymagamy?
 •  Dokładności i odpowiedzialności w zakresie wykonywania powierzonych obowiązków;
 •  Dobrej znajomości obsługi komputera (Word, Excel);
 •  Zaangażowania w wykonywanie swoich obowiązków.

Co oferujemy: 
 • Bezpłatne praktyki w firmie będącej liderem na rynku;
 • Opiekę doświadczonego pracownika zespołu;
 • Atrakcyjną lokalizację biura (biurowiec Alchemia);
 • Ponadto pyszną kawę, herbatę i owocowe wtorki :)

Jeśli chcesz zdobyć swoje pierwsze doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie, zapraszamy Ciebie do nas! 

Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą, proszę wyślij swoje CV na adres mailowy j...@grupa... Wyświetl e-mail


Jeżeli jesteś zainteresowany wzięciem udziału we wskazanym procesie rekrutacyjnym, prosimy – wyraź zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych: 
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Grupa Progres Sp. z o.o., moich danych osobowych, w tym wizerunku, zawartych w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych dla celów niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji.”

Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Grupa Progres Sp. z o.o. z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk, e-mail:kontakt[at]grupaprogres.pl (zwana dalej Spółką). Spółka powołała Inspektora Ochrony Danych – dane kontaktowe: adres korespondencyjny: al. Grunwaldzka 411, 80 – 309 Gdańsk, e-mail: iod[at]grupaprogres.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.

Prosimy o dodanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Grupa Progres Sp. z o.o., moich danych osobowych, w tym wizerunku, zawartych w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych dla celów niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji.”
Pośrednictwo / agencja pracy
Adres
Gdańsk Oliwa
al. Grunwaldzka 411 
Wymiar pracy
Cały etat,
Część etatu
Więcej parametrów
Rodzaj umowy
Praktyka / Staż,
Wolontariat
Branża / kategoria
Administracja,
Kadry / HR
Poziom stanowiska
Asystent
Charakter pracy
Stacjonarna
 • Numer ogłoszenia: 62255847
 • Data wprowadzenia: 5 lutego 2019
 • Aktualizacja: 12 lutego 2019
 • Wyświetleń: 317
 • Wyświetleń na liście: 5 205
zgłoś do moderatora
zgłoś do moderatora