Prezenter Filmowy na kanale YouTube. Reklama Produktów

Ogłoszenie podstawowe

Prezenter Filmowy na kanale YouTube. Reklama Produktów

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Wynagrodzenie brutto (od)
5000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło
Branża / kategoria
Programowanie,
Obsługa klienta,
Sprzedaż B2B
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna

Firma Halan z Gdyni szuka osoby na stanowisko – FILMOWY PREZENTER - Praca dotyczy słownego prezentowania produktu, który jest sprzedawany przez naszą firmę,
.
Miejsce zamieszkania kandydata – trójmiasto. Miejsce wykonywania pracy lub zlecenia Gdynia ul starowiejska 41. Przedmioty które sprzedajemy i które trzeba zareklamować to drobna elektronika użytkowa. Praca jest prosta. Płacimy  100 za 10minut nagranego filmu. .

Wymagamy jedynie dobrego wygładu, znajomość angielskiego i płynności czytania przygotowanego tekstu, który wcześniej wysyłamy na maila. Nie ma konieczności uczenia się tekstu na pamięć. Tylko czytanie.
Nie wymagamy tez znajomości reklamowanego towaru ani specjalnej gry aktorskiej.

Do czytania wykorzystujemy urządzenie - prompter, który ustawia się przed nagrywającą kamerą i na szkle tego urządzenia przesuwa się wyświetlany przez telefon tekst. W aplikacji telefonu można ustawić wielkość czcionki i tempo przesuwających się zdań.

Tempo przesuwających się zdań można regulować pilotem. Tekst ułożony jest prostym językiem. Osoba oglądająca ma wrażenie że prezenter patrzy jej w oczy i mówi w własnymi słowami.

Na wizerunek mówiącego prezentera, nakładamy WSTAWKI czyli inne obrazy i filmy, które pokazują sprzedawany przedmiot i pozwalają widzowi odpocząć od ciągłego wpatrywania się w prezentera.

Nagrywanie zawsze odbywa się późnym popołudniem i rozliczamy się od razu, po skończonej sesji. Dopuszczamy możliwość nagrywania w sobotę lub niedzielę

Prezenter, czyli osoba występująca jest anonimowa i nie przedstawia. Udostępnia jedynie swój wizerunek co oczywiście w rozliczeniach jest uwzględnianie

Na prośbę prezentera jest podpisywana umowa. Może to być umowa zlecenie, umowa o dzieło lub inne.

Oferujemy dobre wynagrodzenie już na starcie, natychmiastową wypłatę zaraz po zakończeniu pierwszej sesji filmowej. W przypadku stałej współpracy stałe źródło dochodu. W przypadku osiągnięcia sukcesu przy reklamowaniu danego produktu - EXRTRA PREMIA.

Preferujemy osoby, które lubią występować przed kamerę, nie wstydzą się, nie są zakompleksione, emanują energią i pewnością siebie, mają pogodne usposobienie, lubią kontakt z ludźmi.

Swoją ofertę prosimy składać tylko drogą mailową lub telefoniczną 505527... Wyświetl numer Odpowiemy na wszystkie ciekawe propozycje

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzulę
zgłoś do moderacji

Zobacz inne oferty od ogłoszeniodawcy

Obsługa Sklepu Internetowego

Ogłoszenie podstawowe
Aktualizacja: 3 dni temu

Paweł

k...@wp.pl Wyświetl e-mail
obserwuj to ogłoszenie
obserwuj
Udostępnij

Lokalizacja

Adres
Gdynia Śródmieście
Starowiejska 
Ważne jeszcze 21 dni (do 25.10.2023)
  • Numer ogłoszenia: 65341516
  • Data wyróżnienia: 29.09.2023
  • Data wprowadzenia: 05.06.2023
  • Aktualizacja: 25.09.2023
Wróć do góry