PR&Marketing Specialist

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Media społecznościowe,
Copywriting,
PR
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 17 dni temu

W Sunreef Venture S.A. projektujemy i budujemy światowej klasy luksusowe katamarany żaglowe i  motorowe.
Ciągły i bardzo dynamiczny rozwój naszych produktów i procesów technologicznych sprawia, że firma osiąga coraz lepsze wyniki sprzedaży, tworząc z każdym rokiem większą ilość miejsc pracy na wszystkich szczeblach stanowisk.
Obecnie w naszym zgranym zespole potrzebna jest nowa doświadczona osoba na stanowisko:
           PR& Marketing Specialist
           Miejsce pracy: Gdańsk, Tarcice 6

Co możemy Tobie zaoferować:
  • proponujemy uczciwe warunki zatrudnienia adekwatne do poziomu wiedzy i doświadczenia
  • umowę o pracę lub B2B ( w tym płatnych 20 dni wolnych od świadczenia usług w ciągu roku)
  • pracę stacjonarną w przestrzeni biurowej w nowym obiekcie zlokalizowanym na Rudnikach w Gdańsku, ul. Tarcice 6
  • możliwość podróżowania do różnych miejsc na świecie i udział w międzynarodowych wydarzeniach branżowych, m.in. Cannes, Miami, Dubaju
  • elastyczne godziny pracy - możesz rozpoczynać pracę między 7:00 a 9:00
  • dajemy możliwość rozwinięcia skrzydeł – pracę z ciekawymi projektami i luksusowym produktem, dużą przestrzeń na poszerzanie swoich kompetencji
  • wdrożenie na stanowisko pracy oraz wsparcie w codziennych zadaniach ze strony zespołu video i grafików
  • otrzymasz wysokiej jakości sprzęt służbowy oraz dostęp do narzędzi usprawniających Twoją pracę
  • możliwość pracy w zgranym i świetnym 10-osobowym zespole, gdzie na co dzień wspieramy się w różnych zadaniach, a po pracy od czasu do czasu integrujemy w najlepszych miejscówkach w mieście
  • skracamy dystans i ułatwiamy sobie komunikację - zwracamy się do siebie po imieniu, nie mamy dress code'u
  • jeśli nie jesteś z Gdańska a zaciekawiła Cię nasza oferta to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Jeśli podejmiesz z nami współpracę otrzymasz dodatek relokacyjny w wysokości 3000 zł netto
  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki zdrowotnej LUXMED za 1zł oraz dofinansowania karty Multisport w wysokości 80%
  • nagradzamy naszych pracowników za polecenie innych kompetentnych osób do pracy
  • zapewnimy Tobie i Twoim bliskim możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia na życie
Twój zakres obowiązków
  • tłumaczenie i pisanie komunikatów prasowych
  • tworzenie treści pod media społecznościowe
  • utrzymywanie relacji z mediami z całego świata
  • przygotowywanie prezentacji
  • prowadzenie kalendarza reklam – koordynowanie terminów emisji reklam, przygotowanie materiałów i treści w porozumieniu z Managerem PR
  • obsługa zgłoszeń do konkursów branżowych w zakresie udostępnienia materiałów i oraz przygotowywania odpowiedniego komunikatu zachęcającego odbiorców do głosowania
  • wsparcie logistyczne w przygotowaniu eventów i konferencji prasowych
  • udział w kształtowaniu strategii komunikacji
  • research informacji, bieżąca analiza rynku i trendów komunikacyjnych
Nasze wymagania:
  • znajomości języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną współpracę z anglojęzycznymi partnerami oraz tworzenie treści w tym języku
  • zdolności redakcyjne, które pozwolą bez większych trudności przygotować treść przyciągającą nawet najbardziej wymagającego odbiorcę
  • znajomość mediów społecznościowych umożliwiającą realizację komunikacji w kanałach tj. Facebook, Linkedin, Instagram czy Youtube
  • jesteś kreatywny/kreatywna i masz dużo pomysłów, którymi możesz podzielić się podczas brainstormingu
  • jesteś dobrze zorganizowany/zorganizowana,  a multitasking i praca pod presją czasu nie są Ci obce
  • potrafisz pracować w zespole, ale odnajdujesz się również w zadaniach wymagających dużej samodzielności
  • jesteś elastyczny/elastyczna niczym guma – potrafisz dostosować się do wymagających warunków pracy
  • wyznajesz zasadę ,, nie ma rzeczy niemożliwych” a wyzwania zawodowe to dla Ciebie chleb powszechni
Mile widziane:
- znajomość narzędzi do wysyłki mailingów – nie jest to warunek konieczny - jeśli nie znasz zapewniamy przyuczenie
- znajomość j. francuskiego/niemieckiego/hiszpańskiego umożliwiająca swobodną komunikację

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV przez Aplikuj
W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu +48 [ukryte]
Informacje o firmie
Sunreef Yachts jest światowym liderem w projektowaniu i konstrukcji w pełni personalizowanych luksusowych katamaranów żaglowych, motorowych oraz superjachtów, o długości od 40 do ponad 200 stóp. Wyjątkowe wielokadłubowce tworzone są dla klientów ceniących sobie niezrównany komfort żeglugi i dzielność morską.

Stocznia Sunreef Yachts, założona przez francuskiego biznesmena Francisa Lappa, działa od 2002 roku na terenie historycznej Stoczni Gdańskiej. Obecnie firma zatrudnia ponad 900 wykwalifikowanych pracowników produkcyjnych oraz biurowych, w tym: projektantów, inżynierów, techników i serwisantów. Stocznia przygotowuje też nową infrastrukturę w Gdańsku.
Dotychczas stocznia zwodowała ponad 160 w pełni spersonalizowanych jachtów, które pływają po wodach całego świata.

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64822982
  • Data wyróżnienia: 09.06.2022
  • Data wprowadzenia: 06.05.2022
  • Aktualizacja: 12.05.2022