Produkcja nadruków reklamowych na odzieży

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Pracownicy produkcji,
Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Szukamy osoby do pracy w Gdańsku (produkcja nadruków na odzieży).

Obowiązki
  • przygotowanie projektów w programie Corel Draw do cięcia na ploterze
  • obróbka ręczna folii flex i flock, wydruki cyfrowe DTF, wydruki sublimacyjne oraz subliflock
  • wgrzewanie nadruków w odzież za pomocą prasy
  • przygotowywanie gotowego towaru do wysyłki
Wymagania
  • osoba z doświadczeniem w produkcji nadruków reklamowych
  • obsługa programów graficznych typu CorelDRAW
  • duże poczucie estetyki, punktualność, sumienność, kreatywność, zaradność, samodzielność, umiejętność pracy w grupie
  • znajomość języka polskiego w mowie i w piśmie (w stopniu komunikatywnym)
Czas pracy
  • od poniedziałku do piątku
  • pełen etat (8h dziennie)
    w godzinach:
     8:00-16:00
  • lub 3/4 etatu (6h dziennie)
    w przedziale godzinowym
    między 8.00-16.00
Miejsce pracy
Printexpress.pl
ul. Trawki 7
80-257 Gdańsk

Osoby zainteresowane prosimy o przysyłanie aplikacji na adres mailowy [ukryte]

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Aktualizacja: 05.05.2023