Programista Java (95% zdalnie)

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
7000 - 10000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt
Branża / kategoria
Programowanie
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Hybrydowa
Rekrutacja online
Tak

Aktualizacja: 4 miesiące temu

Szukamy nowej osoby do zespołu odpowiedzialnego za rozwój SaaSowej platformy wspierającej zarządzanie logistyką. Pracujemy w Scrumie, główne technologie to Java, Groovy, Postgresql i Ember. Jeżeli nie znasz Grooviego czy Embera ale masz podstawowe doświadczenie w React czy Angularze to na pewno technologia nie będzie dla Ciebie problemem. Zespół pracuje głównie nad nowymi funkcjonalnościami oraz wydajnością systemu. Obecnie uruchamiamy wersję na urządzenia mobilne, przygotowujemy publiczne API i prowadzimy kilka projektów integracyjnych.

Twój zakres obowiązków:
  • Rozwój platformy SaaS wspierającej zarządzanie logistyką
  • Tworzenie nowych funkcjonalności
  • Przegląd kodu innych członków zespołu
  • Poprawianie błędów (głównie własnych, wykrytych przez testerów lub testy automatyczne)
  • Uczestniczenie w planowaniu sprintów
  • Raz na jakiś czas napisanie skryptu sql na zamówienie zespołu pomocy technicznej

Nasze wymagania:
  • Minimum rok doświadczenia w komercyjnych projektach w Javie
  • Znajomość Hibernate, SQL, REST
  • Znajomość procesu wytwarzania oprogramowania i pracy z narzędziami typu bugtracker, code review, CI/CD
  • Zaangażowanie i chęć rozwoju
  • Mile widziane doświadczenie w Angular/React/Ember
Oferujemy:
  • Pracę w projekcie bardzo dobrze pokrytym testami automatycznymi
  • Pełną automatyzacja w oparciu o CI/CD
  • 50% dopłaty do szkoleń i studiów
  • Sprzęt oczywiście
  • Imprezy, planszówki, eksplodujące koty w ilościach dopuszczalnych przez pandemię
  • Premie przy zaangażowaniu w dodatkowe zlecenia, które regularnie dostajemy od klientów
Pierwszy miesiąc to wprowadzenie realizowane głównie w biurze. Po pierwszym miesiącu możesz pracować z biura lub hybrydowo, obowiązkowy jest 1 dzień w miesiącu w biurze. Podane wynagrodzenie to kwota brutto UOP, przy kontrakcie wynagrodzenie będzie odpowiednio wyższe.

CV proszę przesłać na adres [ukryte]

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64681210
  • Data wyróżnienia: 26.01.2022
  • Data wprowadzenia: 25.01.2022
  • Aktualizacja: 26.01.2022