Programista PHP

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt
Branża / kategoria
Programowanie,
Architektura
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna

Aktualizacja: 4 dni temu

Poszukujemy programistów z co najmniej półrocznym doświadczeniem zdobytym przy tworzeniu aplikacji webowych w PHP7. Z przyjemnością nawiążemy współpracę z osobami, dla których programowanie jest pasją i charakteryzują się ambicją, pracowitością oraz chęcią ciągłego uczenia się. Doświadczenie i umiejętności są dodatkowym atutem, które wpływają na wynagrodzenie i zadania w codziennej pracy. Oprócz zapału do pracy wymagamy jedynie:
 • swobody w programowaniu obiektowym PHP,
 • znajomości wzorców projektowych,
 • podstawowej znajomości SQL, HTML/JS/CSS w zakresie wystarczającym do codziennej pracy nad bazodanowymi aplikacjami webowymi,
 • znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej oraz udział w ceremoniach Agile (Daily Standup, Backlog Refinement, etc.) prowadzonych w języku angielskim,
 • umiejętności tworzenia prostego i zrozumiałego kodu.

Docenimy również, jeśli dodatkowo Twoje doświadczenie obejmuje poniższe zagadnienia. Jeśli nie, to wierzymy, że szybko je poznasz z pomocą naszego zespołu:
 • praca przy wykorzystaniu metodologii Agile, TDD/BDD,
 • doświadczenie w korzystaniu z frameworków Yii, Symfony,
 • doświadczenie w pracy nad projektami mobile web i responsive web design,
 • znajomość innych języków programowania np. Ruby, Python, Objective C,
 • doświadczenie w implementacji wydajnych serwisów internetowych,
 • praktyczną znajomość systemów kontroli wersji (GIT),
 • znajomość zasad bezpieczeństwa aplikacji internetowych.

Zespół
Codziennie wspólnie rozwiązujemy niebanalne zadania i chętnie dzielimy się wiedzą, dlatego nie musisz się martwić, że pozostaniesz sam z jakimś problemem. Nasze doświadczenie w PHP zbieramy od ponad dwudziestu lat. Oprócz informatyków na pokładzie mamy lub mieliśmy też mechaników, pedagoga, filozofa i prawnika. Wszystkich nas jednak łączy pasja do programowania i zadowolenie z tego, co robimy. Dzięki pracy w open space tworzymy naprawdę zgrany zespół. Już pierwszego dnia przekonasz się, że atmosfera w GForces jest niepowtarzalna.

Lokalizacja
Nasza siedziba mieści się na terenie Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego (GPNT), 2km od Politechniki. Dojazd komunikacją miejską nie stanowi żadnego problemu, dla zmotoryzowanych dostępne są parkingi, a dla rowerzystów bezpieczne miejsca do przechowywania pojazdów w czasie pracy. Na terenie Parku funkcjonuje stołówka, kawiarnia oraz przedszkole i żłobek dla dzieci a tuż obok GPNT znajduje się Centrum Handlowe Morena z klubem fitness / siłownią. Nowi pracownicy mogą też liczyć na pomoc w przeprowadzce do Gdańska lub okolic.

Praca zdalna
Na podstawie kilkunastoletniej historii istnienia G-Forces jesteśmy przekonani, że wspólna praca w biurze jest bardzo wartościowa, szczególnie z punktu widzenia wymiany wiedzy na początku współpracy. Jednocześnie dopuszczamy możliwość pracy zdalnej, zwłaszcza, że widzimy się przynajmniej raz dziennie za sprawą wideokonferencji.

Stanowisko pracy
Pracujemy na najnowocześniejszych komputerach MacBook Pro lub Mac mini z dużym 27" monitorem, a środowisko programistyczne zależy od indywidualnych upodobań każdego pracownika. Do testowania oprogramowania na urządzeniach mobilnych dostępne są smartfony i tablety, a dodatkową pomoc znajdziesz w bogatej firmowej biblioteczce oraz w katalogu e-booków na firmowym Kindle.

Sport & relaks
Najbardziej obleganym miejscem w biurze jest kącik z Playstation, w którym relaksujemy się przy Mortal Kombat i FIFA / PES . W celu utrzymania kondycji na przyzwoitym poziomie polecamy jednak udział w zajęciach fitness lub siłownię, która znajduje się w nieodległym CH Morena. Na zajęcia można chodzić także w godzinach pracy, co jest doskonałym odpoczynkiem od pracy umysłowej i najlepszym sposobem na rozruszanie mięśni nieużywanych podczas pracy przy komputerze. Gramy też całym zespołem w gry sieciowe i planszówki.

Posiłki w pracy
Oprócz stołówki na terenie GPNT, która oferuje tanie domowe obiady, do dyspozycji pracowników jest zaplecze kuchenne, gdzie przygotowujemy własne posiłki. Szczególnie popularne są dania przyrządzane przez członków sekcji wegańsko-wegetariańskiej. Zimne i ciepłe napoje zapewniamy bez ograniczeń. Co jakiś czas zamawiamy też obiady lub pizzę na koszt firmy lub dostarczamy owoce i słodycze.

Imprezy i wyjazdy
W każdą pierwszą środę miesiąca zapominamy o projektach i zwiedzamy gdańskie puby lub integrujemy się na plaży, w kręgielni, na strzelnicy czy podczas gry w paintball. Organizujemy też dłuższe wyjazdy poza Gdańsk w celach turystycznych, np. tydzień w Łebie, weekend na wsi w Borach Tucholskich lub weekend w Londynie połączony z imprezą smokingową w stylu Great Gatsby.


Chętnych do dołączenia do naszego zespołu zapraszamy do nadesłania CV na adres  k...@gforc... Wyświetl e-mail
zgłoś do moderacji
Ogłoszenie premium
avatar

G-Forces Web Management Polska

p...@gforc... Wyświetl e-mail
obserwuj to ogłoszenie
obserwuj
Udostępnij

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Morena
Trzy Lipy 3 

Profil pracodawcy

GForces Polska działa od 2005 roku jako partner badawczo-rozwojowy brytyjskiej firmy GForces Web Management. Wspólnie budujemy rozwiązania biznesowe dla branży motoryzacyjnej. Nasze narzędzia wspierają promocję i sprzedaż...

Zobacz profil employer_photo
Zobacz dane kontaktowe

Firma

Miasto
Gdańsk
Ulica i nr
Trzy Lipy 3
NIP
5832920423
gforces.pl
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności
Ważne jeszcze 10 dni (do 01.10.2021)
 • Numer ogłoszenia: 61147371
 • Data wyróżnienia: 17 września 2021
 • Data wprowadzenia: 18 stycznia 2018
 • Aktualizacja: 14 września 2021
 • Wyświetleń: 7 133
 • Wyświetleń na liście: 362 161