Programista PHP

powrót do listy
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt
Branża / kategoria
IT / Programowanie
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna

Aktualizacja: 3 dni temu

Poszukujemy programistów na każdym etapie kariery zawodowej. Z przyjemnością nawiążemy współpracę z osobami, które nie mają jeszcze doświadczenia, ale programowanie jest dla nich pasją i charakteryzują się ambicją, pracowitością oraz chęcią ciągłego uczenia się. Doświadczenie i umiejętności są dodatkowym atutem, które wpływają na wynagrodzenie i zadania w codziennej pracy. Oprócz zapału do pracy wymagamy jedynie:
 • swobody w programowaniu obiektowym PHP,
 • znajomości wzorców projektowych,
 • podstawowej znajomości SQL, HTML/JS/CSS w zakresie wystarczającym do codziennej pracy nad bazodanowymi aplikacjami webowymi,
 • znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej oraz udział w ceremoniach Agile (Daily Standup, Backlog Refinement, etc.) prowadzonych w języku angielskim,
 • umiejętności tworzenia prostego i zrozumiałego kodu.

Docenimy również, jeśli dodatkowo Twoje doświadczenie obejmuje poniższe zagadnienia. Jeśli nie, to wierzymy, że szybko je poznasz z pomocą naszego zespołu:
 • praca przy wykorzystaniu metodologii Agile, TDD/BDD,
 • doświadczenie w korzystaniu z frameworka Yii,
 • doświadczenie w pracy nad projektami mobile web i responsive web design,
 • znajomość innych języków programowania np. Ruby, Python, Objective C,
 • doświadczenie w implementacji wydajnych serwisów internetowych,
 • praktyczną znajomość systemów kontroli wersji (GIT, SVN),
 • znajomość zasad bezpieczeństwa aplikacji internetowych.

Zespół
Codziennie wspólnie rozwiązujemy niebanalne zadania i chętnie dzielimy się wiedzą, dlatego nie musisz się martwić, że pozostaniesz sam z jakimś problemem. Nasze doświadczenie w PHP zbieramy od ponad dwudziestu lat. Oprócz informatyków na pokładzie mamy też mechaników, pedagoga, filozofa i prawnika. Wszystkich nas jednak łączy pasja do programowania i zadowolenie z tego, co robimy. Dzięki pracy w open space tworzymy naprawdę zgrany zespół. Już pierwszego dnia przekonasz się, że atmosfera w GForces jest niepowtarzalna.

Lokalizacja
Nasza siedziba mieści się na terenie Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego (GPNT), 2km od Politechniki. Dojazd komunikacją miejską nie stanowi żadnego problemu, dla zmotoryzowanych dostępne są parkingi, a dla rowerzystów bezpieczne miejsca do przechowywania pojazdów w czasie pracy. Na terenie Parku funkcjonuje stołówka, kawiarnia oraz przedszkole i żłobek dla dzieci a tuż obok GPNT znajduje się Centrum Handlowe Morena z klubem fitness / siłownią. Nowi pracownicy mogą też liczyć na pomoc w przeprowadzce do Gdańska lub okolic.

Stanowisko pracy
Pracujemy na najnowocześniejszych komputerach MacBook Pro lub Mac mini z dużym 27" monitorem, a środowisko programistyczne zależy od indywidualnych upodobań każdego pracownika. Do testowania oprogramowania na urządzeniach mobilnych dostępne są smartfony i tablety, a dodatkową pomoc znajdziesz w bogatej firmowej biblioteczce oraz w katalogu e-booków na firmowym Kindle.

Sport & relaks
Najbardziej obleganym miejscem w biurze jest kącik z Playstation, w którym relaksujemy się przy Mortal Kombat i FIFA / PES . W celu utrzymania kondycji na przyzwoitym poziomie polecamy jednak udział w zajęciach fitness lub siłownię, która znajduje się w nieodległym CH Morena. Na zajęcia można chodzić także w godzinach pracy, co jest doskonałym odpoczynkiem od pracy umysłowej i najlepszym sposobem na rozruszanie mięśni nieużywanych podczas pracy przy komputerze. Gramy też całym zespołem w gry sieciowe i planszówki.

Posiłki w pracy
Oprócz stołówki na terenie GPNT, która oferuje tanie domowe obiady, do dyspozycji pracowników jest zaplecze kuchenne, gdzie przygotowujemy własne posiłki. Szczególnie popularne są dania przyrządzane przez członków sekcji wegańsko-wegetariańskiej. Zimne i ciepłe napoje zapewniamy bez ograniczeń. Co jakiś czas zamawiamy też obiady lub pizzę na koszt firmy lub dostarczamy owoce i słodycze.

Imprezy i wyjazdy
W każdą pierwszą środę miesiąca zapominamy o projektach i zwiedzamy gdańskie puby lub integrujemy się na plaży, w kręgielni, na strzelnicy czy podczas gry w paintball. Organizujemy też dłuższe wyjazdy poza Gdańsk w celach turystycznych, np. tydzień w Łebie, weekend na wsi w Borach Tucholskich lub weekend w Londynie połączony z imprezą smokingową w stylu Great Gatsby.


Chętnych do dołączenia do naszego zespołu zapraszamy do nadesłania CV na adres  k...@gforc... Wyświetl e-mail
Ogłoszenie premium
p...@gforc... Wyświetl e-mail
G-Forces Web Management Polska
Adres
Gdańsk Morena
Trzy Lipy 3 
Ważne jeszcze 10 dni (do 02.12.2019)
obserwuj to ogłoszenie

Profil pracodawcy

GForces Polska działa od 2005 roku jako partner badawczo-rozwojowy brytyjskiej firmy GForces Web Management. Wspólnie budujemy rozwiązania biznesowe dla branży motoryzacyjnej. Nasze narzędzia wspierają promocję i sprzedaż...

Zobacz profil employer_photo
Zobacz dane kontaktowe
Miasto
Gdańsk
Ulica i nr
Trzy Lipy 3
NIP
5832920423
gforces.pl
 • Numer ogłoszenia: 61147371
 • Data wyróżnienia: 19 listopada 2019
 • Data wprowadzenia: 18 stycznia 2018
 • Aktualizacja: 6 listopada 2019
 • Wyświetleń: 3 112
 • Wyświetleń na liście: 246 897
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
zgłoś do moderacji