Praca: Zatrudnię
Nieruchomości
Motoryzacja
Praca
Dla domu
Elektronika
Nauka
Dla dzieci
Usługi
Zwierzęta
Ślub
Społeczność
Różne
Towarzyskie

Ogłoszenie nieaktualne

Aktualizacja: 26 dni temu

Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość języka programowania Python,
  • bardzo dobra znajomość Django (lub innych frameworków),
  • znajomość relacyjnych baz danych MySQL lub PostgreSQL,
  • znajomość technologii internetowych (jQuery, AngularJS, HTML/CSS),
  • umiejętność korzystania z systemów kontroli wersji GIT (Bitbucket/GitHub),
  • umiejętność pracy w środowisku BSD/Linux,
  • zdolność analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów,
  • odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie i tworzenie dokumentacji technicznej.
Dodatkowymi atutami będą:
  • perfekcjonizm i piękno tworzonego kodu,
  • doświadczenie z pracą z Amazon AWS (EC2/S3), DigitalOcean, CloudFlare, Rackspace,
  • znajomość nierelacyjnych baz danych (np. MongoDB, Redis, CouchBase),
  • znajomość virtualenv,
  • doświadczenie z systemami kolejkowania (np. RabbitMQ, ZeroMQ, Celery),
  • znajomość HTML5,
  • znajomość zagadnień wielozadaniowości i współbieżności zadań.
Obowiązki:
  • tworzenie i rozwój ciekawych projektów internetowych,
  • bieżący nadzór nad aplikacjami.
Oferujemy:

  • ciekawą pracę przy projektach z zagranicznymi Klientami
  • darmowe napoje, kawę- bardzo dobrą atmosferę pracy w zgranym i kreatywnym zespole
  • szansę rozwijania kwalifikacji i poznawania najnowszych technologii
  • nienormowany czas pracy
  • dogodną formę współpracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
Prosimy o nadsyłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres: p...@idego.pl Wyświetl e-mail .

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dodanie klauzuli:

W CV prosimy o dopisanie następujących klauzul:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych udostępnionych w moim CV oraz pozostałych dokumentach przekazanych przeze mnie w procesie rekrutacji przez Idego Group Sp. z.o.o. z siedzibą w Gdyni, Al. Zwycięstwa 96/98, 81-451 Gdynia w celu realizacji procesu rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych udostępnionych w moim CV oraz pozostałych dokumentach przekazanych przeze mnie w procesie rekrutacji przez Idego Group Sp. z.o.o. z siedzibą w Gdyni, Al. Zwycięstwa 96/98, 81- 451 Gdynia w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych udostępnionych w moim CV oraz pozostałych dokumentach przekazanych przeze mnie w procesie rekrutacji klientom Idego Group Sp. z.o.o. z siedzibą w Gdyni, Al. Zwycięstwa 96/98, 81-451 Gdynia w celu realizacji procesu rekrutacji.

Informujemy, że administratorem Państwa danych jest Idego Group Sp. z.o.o. z siedzibą w Gdyni, Al. Zwycięstwa 96/98, 81-451 Gdynia. W każdej chwili możecie Państwo wycofać swoją zgodę na przetwarzanie danych przesyłając maila na adres praca@idego.pl
Adres
Gdynia Redłowo
al. Zwycięstwa 96/98
Wymiar pracy
Cały etat,
Część etatu
Więcej parametrów
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt,
Umowa o dzieło,
Umowa zlecenie,
Praktyka / Staż
Branża / kategoria
Informatyka / Programowanie
Poziom stanowiska
Specjalista,
Praktykant / Stażysta
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna
  • Numer ogłoszenia: 59895858
  • Data wyróżnienia: 26 lutego 2019
  • Data wprowadzenia: 27 grudnia 2016
  • Aktualizacja: 26 lutego 2019
  • Wyświetleń: 8 626
  • Wyświetleń na liście: 950 018