Projektant 3D

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Inżynieria
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 4 dni temu | Nr ref: 27/2019

Podstawowe informacje

  • Miejsce pracy: Gdynia
  • Rodzaj umowy: Umowa o pracę
  • Godziny pracy: elastyczny start między 7 a 9

Jakie będą Twoje zadania?

  • projektowanie elementów gier i zabawek w środowisku Solidworks
  • obsługa drukarek 3D
  • utechnologicznienie elementów 3D do produkcji w technologii wtrysku
  • tworzenie dokumentacji technologicznej

Sprawdzisz się w tej roli, jeśli:

  • posiadasz doświadczenie w zakresie projektowania przestrzennego oraz pracy z drukarkami 3D
  • swobodnie poruszasz się w programie Solidworks
  • cechuje Cię wyobraźnia przestrzenna i artystyczna, umiejętność pracy zespołowej i poszukiwania nowych rozwiązań

Kim jesteśmy?

Trefl SA to dynamicznie rozwijająca się rodzinna firma, obecna na rynku od 1985 roku. Tworzymy z myślą o Dzieciach i Ich Rodzicach. Chcemy, by nasze ciekawe i bezpieczne zabawki dostarczały pomysłów na poznawanie świata, kształtowanie pozytywnych postaw oraz wspólne spędzanie czasu. Każdego dnia ponad 550 pracowników przyczynia się do rozwoju naszego przedsiębiorstwa. Za sukcesem firmy Trefl stoją ludzie. Pracownicy pełni pasji, zaangażowania, nastawieni na realizację celów, wychodzący z inicjatywą. Właśnie tych cech poszukujemy również u Kandydatów naszych przyszłych pracowników.

Pozostałe ogłoszenia z naszej firmy

Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 3 dni temu
586667 Zadzwoń
t...@trefl... Wyświetl e-mail
Trefl
Adres
Gdynia Pogórze
Kontenerowa 25
Ważne jeszcze 9 dni (do 25.09.2019)
obserwuj to ogłoszenie

Profil pracodawcy

Trefl S.A. to dynamicznie rozwijająca się rodzinna firma, obecna na rynku od 1985 roku. Jesteśmy jednym z największych producentów puzzli w Europie i wiodącym producentem gier planszowych w Polsce. Tworzymy nasze produkty z myślą o...

Zobacz profil employer_photo
Zobacz dane kontaktowe
Miasto
Gdynia
Ulica i nr
NIP
585-13-57-118
trefl.com
  • Numer ogłoszenia: 62864718
  • Data wyróżnienia: 11 września 2019
  • Data wprowadzenia: 11 września 2019
  • Wyświetleń: 333
  • Wyświetleń na liście: 12 614
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
Zadzwoń SMS