Projektant, Architekt wnętrz w salonie mebli Indeco

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Wynagrodzenie brutto
6850 - 11500
Rodzaj umowy
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Architektura i projektowanie,
Obsługa klienta,
Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak

Firma: INDECO Trójmiasto
Miejsce pracy: Salon firmy -Gdańsk, Park Handlowy Matarnia

INDECO Trójmiasto, renomowana firma specjalizująca się w projektowaniu, produkcji i montażu mebli na indywidualne zamówienie, poszukuje doświadczonego Projektanta Wnętrz z wyjątkową pasją do tworzenia mebli na wymiar. Jeśli jesteś osobą kreatywną, komunikatywną i posiadającą umiejętności sprzedażowe, zapraszamy do aplikowania!

**Zakres obowiązków:**

1. Projektowanie i sprzedaż mebli na indywidualne zamówienie, w tym kuchnie, szafy i meble o nietypowych wymiarach, korzystając z różnorodnych materiałów dostępnych na rynku.
2. Obsługa klientów pozyskanych w salonie sprzedaży - doradztwo, pomiary i podpisanie umów.
3. Projektowanie i wizualizacja wnętrz, zapewniając klientom kompleksowe rozwiązania.

**Wymagania:**

1. Otwartość i komunikatywność, bardzo dobre umiejętności sprzedażowe.
2. Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku projektanta wnętrz z orientacją w projektowaniu mebli na wymiar.
3. Umiejętność obsługi programów typu CAD lub Corpus do projektowania mebli.
4. Doświadczenie w kompleksowej obsłudze projektów wnętrzarskich.

**Oferujemy:**

1. Stałą podstawę wynagrodzenia oraz atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne.
2. Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w bieżących szkoleniach.
3. Stabilne warunki współpracy w miłej atmosferze i elastycznym czasie pracy.
4. Współpracę na podstawie umowy B2B.

**Informacje o firmie:**

INDECO Trójmiasto to firma specjalizująca się w projektowaniu, produkcji i montażu mebli na indywidualne zamówienie, ze szczególnym naciskiem na kuchnie na wymiar oraz kompleksowe realizacje wnętrz. Nasza oferta obejmuje również szafy, meble na nietypowe zamówienie i zabudowy o wyjątkowych wymiarach. Świadczymy nasze usługi za pośrednictwem salonów sprzedaży na terenie Trójmiasta i okolic, dodatkowo realizujemy również projekty dla klientów zagranicznych.
Jeśli jesteś gotów dołączyć do naszego zespołu i tworzyć niepowtarzalne wnętrza z wysokiej jakości mebli, prosimy o przesłanie CV i portfolio na adres e-mail: [ukryte] z tytułem "Projektant Wnętrz - Twoje Imię i Nazwisko".

Dołącz do nas i wspólnie twórz niepowtarzalne wnętrza, realizując projekty mebli na indywidualne zamówienie. INDECO Trójmiasto to firma, która specjalizuje się nie tylko w produkcji i montażu mebli na wymiar, ale także w tworzeniu kompleksowych rozwiązań dla wnętrz. Nasz zespół projektantów wnętrz doskonale radzi sobie z projektowaniem kuchni na wymiar oraz innych mebli, zapewniając klientom wysoką jakość i perfekcyjne dopasowanie do ich potrzeb.

Pracując u nas, będziesz miał możliwość nie tylko rozwijania swojej kreatywności, ale także uczestniczenia w bieżących szkoleniach, aby poszerzać swoje umiejętności i pozostawać na bieżąco z najnowszymi trendami w projektowaniu wnętrz. Oferujemy stabilne warunki współpracy, elastyczny czas pracy oraz atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne, które premiuje Twoje umiejętności sprzedażowe i osiągnięcia.
Jeśli jesteś gotów podjąć wyzwanie i dołączyć do naszego dynamicznego zespołu, prosimy o przesłanie CV i portfolio na adres e-mail: [ukryte] z tytułem "Projektant Wnętrz - Twoje Imię i Nazwisko". Czekamy na Ciebie!