Projektant branży elektrycznej

Deweloper: WILLBUD

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt
Branża / kategoria
Instalacje
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 6 dni temu

WYMAGANIA:
- wykształcenie wyższe techniczne – elektryka, elektrotechnika, elektroenergetyka, elektromechanika lub automatyka,
- bardzo dobra znajomość oprogramowania inżynierskiego wspomagającego projektowanie,
- umiejętność pracy z dokumentacją techniczną,
- znajomość niezbędnych norm i rozporządzeń z zakresu elektrycznego,
- umiejętność tworzenia, analizy i czytania dokumentacji projektowej z branży elektrycznej,
- uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych
OBOWIĄZKI:
- opracowywanie projektów budowlanych i wykonawczych w zakresie m.in.: oświetlenie wewnętrzne, instalacje elektryczne i teletechniczne w budynku, przyłącza do budynków, stacje transformatorowe, instalacje odgromowe,
- uzyskiwanie PnB,
- dokonywanie wizji lokalnych,
- występowanie o dokumenty formalne niezbędne do realizacji projektów np. warunki techniczne przyłączenia do sieci elektroenergetycznej,
- wsparcie w przygotowywaniu wycen szacunkowych inwestycji, kosztorysów i przedmiarów robót,
- przygotowywanie zestawień materiałowych do zamówień,
- kontakty z podwykonawcami oraz klientami,
- opracowywanie i weryfikacja dokumentacji dla różnych faz projektu,
- zapewnienie zgodności projektów z obowiązującymi normami, warunkami technicznymi i specyfikacjami,
- dokonywanie przeglądu i kompletowanie dokumentacji urządzeń przygotowanej przez dostawców, w tym ocenianie jej zgodności z wymaganiami projektowymi,
- wykonywanie i sprawdzanie obliczeń i specyfikacji urządzeń, dobór kabli, rozdzielnic oraz innych elementów systemów elektrycznych.
Informacje o firmie
Willbud jest dynamicznie rozwijającym się firmą deweloperską, która działa na rynku Trójmiasta i okolic. Projektujemy, a następnie realizujemy inwestycje z zakresu budownictwa jednorodzinnego i wielorodzinnego. Nasza oferta wyróżnia się dbałością o szczegóły, funkcjonalnością oraz indywidualnym podejściem do Klienta.

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64343162
  • Data wyróżnienia: 24 czerwca 2021
  • Data wprowadzenia: 24 czerwca 2021
  • Aktualizacja: 28 lipca 2021
  • Wyświetleń: 422
  • Wyświetleń na liście: 10 666