Projektant farm fotowoltaicznych

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
7000 - 10000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Architektura i projektowanie,
Energetyka,
Elektronika / Elektryka
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak

Nr ref: 56/04/2023/PB

Dla naszego Klienta szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia

Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Rozwój w obszarach nowych technologii energetycznych
  • Nowoczesne i komfortowe środowisko pracy
  • Miłą atmosferę pracy i wspierające otoczenie

Zakres zadań:
  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej
  • Prowadzenie projektu elektrowni fotowoltaicznej na każdym etapie inwestycji
  • Przygotowywanie wizualizacji rozmieszczenia modułów
  • Dobór podzespołów instalacyjnych
  • Obsługa procesu pozyskania warunków zabudowy oraz przyłączeniowych
  • Obsługa monitoringu instalacji fotowoltaicznych
  • Analiza możliwości technicznych montażu instalacji PV
  • Nadzorowanie postępowań administracyjnych związanych z pozyskaniem decyzji i pozwoleń
  • Projektowanie stacji transformatorowych oraz ich modernizacji
  • Wykonywanie dokumentacji elektrycznej wstępnej na podstawie wytycznych inwestora oraz warunków przyłączeniowych z OSD

Kryteria rekrutacji:
  • Doświadczenie w realizacji przemysłowych instalacji fotowoltaicznych
  • Umiejętność czytania i tworzenia schematów elektrycznych
  • Doświadczenie w tworzeniu dokumentacji niezbędnej do realizacji projektu przemysłowej instalacji fotowoltaicznej
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość programów: AutoCAD, MS Office
  • Duża kreatywność i innowacyjność
  • Dokładność, rzetelność i terminowość w wykonywanych obowiązkach
  • Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów i umiejętność utrzymywania dobrych relacji
  • Zaangażowanie oraz umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność, systematyczność i odpowiedzialność
Informacje o firmie
Perfect Consulting – Znamy tych, których Ty chcesz poznać.
Od ponad 24 lat działamy w branży HR.
Poszerzamy horyzonty, inspirujemy działania, otwieramy możliwości.
Najważniejszą dla nas wartością jest zaufanie i zadowolenie naszych Klientów i Kandydatów.