Projektant / Konstruktor CAD instalacji przemysłowych

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Instalacje,
Konstrukcja / Technologie,
Mechanika
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy

TECHCRAFT Sp. z o. o. - Jesteśmy biurem inżynierskim zajmującym się projektowaniem instalacji przemysłowych. Specjalizujemy się we wszelkiego rodzaju orurowaniu, urządzeniach przepływowych, ciśnieniowych i konstrukcjach z tym powiązanych. Najczęściej działamy dla firm z przemysłu rafineryjnego, petrochemicznego, gazowego, chemicznego i wielu innych. Nasza firma ma ugruntowaną pozycję na rynku, a szereg usatysfakcjonowanych klientów jest najlepszym gwarantem Naszej jakości.

Jeżeli jesteś chętny aby wziąć udział w wielu ciekawych projektach, jesteś otwarty na nowe wyzwania, masz chęć do działania i własnego rozwoju - Serdecznie zapraszamy !

Opis stanowiska:

- projektowanie urządzeń oraz instalacji dla przemysłu,
- tworzenie modeli 3D oraz dokumentacji 2D,
- nadzór nad dokumentacją techniczną,
- uzgodnienia międzybranżowe,
- prowadzenie ustaleń technicznych z klientem i poddostawcami,
- nadzór autorski przy montażu zaprojektowanych urządzeń.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe techniczne, zapraszamy zarówno osoby z doświadczeniem jak i osoby chętne do zdobycia wiedzy,
- umiejętność czytania oraz wykonywania dokumentacji technicznej,
- podstawowa wiedza z zakresu mechaniki ogólnej i projektowania maszyn,
- mile widziana znajomość standardów rurociągów oraz zbiorników ciśnieniowych,
- mile widziana znajomość programów technicznych Solidworks 3D, Plant 3D lub Auto-CAD 2D,
- zdolność organizacyjna pracy własnej,
- dokładność i skrupulatność wypełnianych zadań,
- podstawowa znajomość języka angielskiego,
- otwartość i chęć zdobycia nowej wiedzy no i oczywiście pozytywne nastawienie.

Proszę zgłoszenie wraz z aktualnym CV przesłać na adres e-mail: [ukryte]