Projektant kreatywny placów zabaw i wyrobów cnc

Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
3 200
Wynagrodzenie brutto (do)
4 200
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Architektura i projektowanie,
Konstrukcja / technologie
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Lubimy sport na świeżym powietrzu i kochamy jak dzieciaki się uśmiechają. Tworzymy trójmiejskie place zabaw. Dbamy o estetykę miejsc publicznych produkując ładną małą architekturę. Właśnie rozwijamy projekt nowych zabawek na place zabaw dla dzieciaków w wieku przedszkolnym i szkolnym.
Poszukujemy kreatywnej osoby z ładna kreską, która pomoże nadać naszym pomysłom wyjątkową formę.

Wymagania:
Wykształcenie artystyczne (lub student ostatniego roku)
Przynajmniej minimalne doświadczenie we wzornictwie przemysłowym
Umiejętność obsługi programów 2D najlepiej CorelDraw
Kreatywność i ładne projekty w portfolio

Obowiązki:
Wzornictwo wyrobów na place zabaw
Wzornictwo elementów małej architektury
Wzornictwo elementów meblowych frezowanych cnc
Przygotowywanie projektów na ploter cnc
Ofertowanie

Oferujemy:
Wprowadzenie do dziecięcego świata zabawy
Zapoznanie z techniką frezowania cnc
Miłą atmosferę
Stabilne zatrudnienie

Jeśli chcesz nas bliżej poznać to chętnie będziemy cię widzieć w naszym zespole. Możesz pracować z domu jeśli wolisz samodzielność.
Nastawiamy się na stałą współpracę. Możliwe są również zlecenia na wybrane projekty.

Co ty na to? Dzięki nam kolejne dzieci będą się bezpiecznie bawić i rozwijać fizycznie.
Przyślij nam swoje CV, portfolio i zaprojektuj bujaka sprężynowego na początek. Chętnie zobaczymy jakie masz pomysły.
Jeśli masz pytanie to nie wahaj się skontaktować. tel. [ukryte]   [ukryte]

Lokalizacja naszego biura to:
ul. Rycerska 3, Bąkowo k. Gdańska
Dojazd autobusem 256 przystanek Szlachecka

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 63917694
  • Data wyróżnienia: 19 listopada 2020
  • Data wprowadzenia: 19 listopada 2020
  • Aktualizacja: 20 listopada 2020
  • Wyświetleń: 1 238
  • Wyświetleń na liście: 27 579